MW Auto » Peugeot » Serwis » Flotowy Program Serwisowy

Serwis Peugeot

Flotowy program serwisowy Peugeot

Zadzwoń lub napisz do nas i umów wizytę w serwisie

Serwisy Peugeot MW AUTO świadczą usługi serwisowe w ramach flotowego programu serwisowego.

Ogólne zasady flotowego programu serwisowego

Program Flotowy obejmuje samochody będące w okresie gwarancji i po gwarancji bez ograniczenia wieku pojazdu. W programie mogą uczestniczyć:

Firmy posiadające minimum 5 samochodów marki Peugeot POZIOM 1 – świadczenia wg Regulaminu w tym rabat na części do 15%,

Firmy posiadające minimum 50 samochodów marki Peugeot POZIOM 2 – świadczenia wg Regulaminu w tym rabat na części do 20%

Twoje korzyści w programie

  • Priorytetowe przyjęcie pojazdu do przeglądu lub naprawy (w tym: zdiagnozowanie/sprawdzenie pojazdu w pierwszej kolejności, przystąpienie do naprawy w możliwie najkrótszym czasie, zamówienie części zamiennych w trybie pilnym)
  • Możliwość podstawienia samochodu do ASO poza godzinami jego pracy
  • Wyznaczenie Doradcy Serwisowego odpowiedzialnego za obsługę i kontakty z Klientami Flotowymi, stale dostępnego w godzinach pracy ASO pod wskazanym numerem telefonu.
  • Serwis blacharsko-lakierniczy
  • Serwis ogumienia
  • Gwarancja satysfakcji

Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę lub uzyskać więcej informacji na temat naszych usług dla samochodów marki Peugeot. Ceniąc komfort i czas naszych klientów, oferujemy możliwość umówienia wizyty serwisowej bez wychodzenia z domu, dzwonienia, czy osobistego przyjeżdżania do salonu. Wystarczą podstawowe dane dotyczące samochodu i można śmiało umawiać wizytę w dogodnym dla siebie terminie. Przekonaj się sam jakie to proste!

 

Zadzwoń lub zarezerwuj termin online już dziś

 

 

Formularz kontaktowy

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

VIN*:

Wiadomość*:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MW Auto sp. z o.o.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW Auto sp. z o.o. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MW Auto sp. z o.o. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MW Auto sp. z o.o.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).

 
proszę wpisać numer

*pole wymagane