MW Auto » Peugeot » Serwis » Promocje Serwisowe Peugeot

Serwis Peugeot

Promocje sezonowe w serwisie Peugeota w MW Auto

Zadzwoń lub napisz do nas i umów wizytę w serwisie

Serwis Peugeot MW AUTO zadba o Twój samochód w okresie letnim.

W serwisie Peugeot MW AUTO przygotowaliśmy szereg ciekawych promocji aby profesjonalnie zadbać o stan techniczny Twojego samochodu przy jednocześnie korzystnych cenowo ofertach. W letniej promocji sezonowej oferujemy w specjalnych cenach:

  • Akumulatory Eurorepar – rabat 20%
  • Klocki i tarcze hamulcowe – rabat 20%
  • Filtry i pióra wycieraczek – rabat 20%
  • Części fabrycznie regenerowane – rabat 20%
  • Akcesoria na letnie podróże – rabat 15%

W ramach bieżącej promocji serwis Peugeot MW AUTO zaprasza także do wykonania letniego BILANSU AUTA „BEZPIECZNA PODRÓŻ NA URLOP” już za 129 zł i przygotowanie się do nachodzącego sezonu letniego.

Sprawdź także promocję serwisów MW AUTO na serwis klimatyzacji.

Zapraszamy do kontaktu z serwisem Peugeot MW AUTO. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę lub uzyskać więcej informacji na temat naszych usług dla samochodów marki Peugeot. Ceniąc komfort i czas naszych klientów, oferujemy możliwość umówienia wizyty serwisowej bez wychodzenia z domu, dzwonienia, czy osobistego przyjeżdżania do salonu. Wystarczą podstawowe dane dotyczące samochodu i można śmiało umawiać wizytę w dogodnym dla siebie terminie. Przekonaj się sam jakie to proste!

Promocja dotyczy samochodów marki Peugeot obowiązuje od 1 lipca do 6 września 2024.

 

Zadzwoń lub zarezerwuj termin online już dziś

 

 

Formularz kontaktowy

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

VIN*:

Wiadomość*:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MW Auto sp. z o.o.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW Auto sp. z o.o. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MW Auto sp. z o.o. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MW Auto sp. z o.o.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).

 
proszę wpisać numer

*pole wymagane