MW Auto » Peugeot » Serwis » Wymiana oleju w silniku Peugeot

Serwis Peugeot

Wymiana oleju w silniku Peugeot

Zadzwoń lub napisz do nas i umów wizytę w serwisie

Zadbaj o silnik swojego Peugeota z Autoryzowanym Serwisem MW Auto

Systematyczna wymiana oleju to jedna z najważniejszych czynności serwisowych, której nie należy zaniedbywać. Chroni silnik oraz osprzęt naszego samochodu przed uszkodzeniami i poważnymi awariami. Olej silnikowy, krążąc po całym silniku, zbiera z niego zanieczyszczenia i dzięki dodatkom, które ma w swoim składzie, rozpuszcza je. Niestety, przez dużą ilość zanieczyszczeń, wysoką temperaturę, reakcje chemiczne oraz rozrzedzanie paliwem, olej silnikowy traci swoje właściwości smarne i ochronne, a dodatki antykorozyjne przestają działać. To właśnie dlatego wymiana oleju w silniku jest tak ważna.

Kompleksowa ochrona i najwyższy standard usług

Sam olej jednak nie wystarczy, konieczna jest również wymiana filtra. Olej silnikowy pozostawia na filtrze wszelakiego typu zanieczyszczenia, doprowadzając do jego zapychania, a w dalszym etapie do zastopowania odbierania zanieczyszczeń z oleju silnikowego. Jak się łatwo domyślić takie zapychanie przyspiesza degradację oleju silnikowego, do której nie powinniśmy dopuścić. W Autoryzowanym Serwisie MW Auto zadbamy o Twój samochód kompleksowo, byś mógł się nim cieszyć jak najdłużej. Nie tylko szybko i sprawnie wymienimy olej i filtr, ale dopilnujemy także, by był to właściwy olej dla danego typu silnika zgodnego z zaleceniami producenta. W MW Auto stosujemy rekomendowane przez Stellantis oleje silnikowe Total spełniające niezwykle rygorystyczne normy.

Skorzystaj z promocyjnej oferty wymiany oleju w MW Auto

W trosce o optymalną i prawidłową pracę silnika, przygotowaliśmy dla naszych klientów specjalną ofertę cenową, która pomoże im zadbać o swoje pojazdy, unikając niespodziewanych kosztów związanych z przedwczesnym zużyciem układu rozrządu i innych wrażliwych elementów silnika. Promocyjną ceną objęte są takie usługi jak:

  • Wymiana oleju silnikowego z filtrem - samochód osobowy (benzyna) - od 419 zł
  • Wymiana oleju silnikowego z filtrem - samochód osobowy (diesel) - od 449 zł
  • Wymiana oleju silnikowego z filtrem – samochód dostawczy - od 599 zł

Kiedy i jak umówić się na wizytę wymiany oleju?

W wielu samochodach konieczność wymiany oleju sygnalizuje komputer pokładowy, wyświetlając odpowiedni komunikat. Uwzględnia on różne kryteria użytkowania samochodu oraz czasookres od ostatniej wymiany. Jednak co do zasady, właściciele aut muszą pamiętać, że w przypadku samochodów z silnikiem diesla czasokres wymiany oleju to średnio 15-20 tys. km, a w przypadku silnika benzynowego, ta częstotliwość powinna być większa, bo co ok. 10-15 tys. km. Na pewno jednak wymiana oleju i filtra powinna być realizowana co najmniej raz w roku lub częściej, jeśli uzależniona jest od przebiegu i/lub warunków eksploatacji.

Gdy przyjdzie już moment wymiany oleju wystarczy w szybki i łatwy sposób umówić wizytę on-line w jednym z Autoryzowanych Serwisów MW Auto. Ceniąc komfort i czas naszych klientów, oferujemy możliwość umówienia wizyty serwisowej bez wychodzenia z domu, dzwonienia, czy osobistego przyjeżdżania do salonu. Wystarczą podstawowe dane dotyczące samochodu i można śmiało umawiać wizytę w dogodnym dla siebie terminie. Przekonaj się sam jakie to proste!

 

Zadzwoń lub zarezerwuj termin online już dziś

 

 

Formularz kontaktowy

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

VIN*:

Wiadomość*:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MW Auto sp. z o.o.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW Auto sp. z o.o. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MW Auto sp. z o.o. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MW Auto sp. z o.o.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).

 
proszę wpisać numer

*pole wymagane