MW Auto » Peugeot » Serwis » Wymiana rozrządu w silnikach 1.2 PureTech w Peugeot

Serwis Peugeot

Wymiana rozrządu 1.2 PureTech w serwisie Peugeot MW Auto

Zadzwoń lub napisz do nas i umów wizytę w serwisie

Pasek rozrządu w Twoim samochodzie jest jednym z kluczowych elementów układu wspomagającego pracę silnika. Jego działanie zwykło się porównywać do łańcuch w rowerze. Bez niego, nigdzie nie dojedziemy. To on synchronizuje wszystkie wewnętrzne ruchome części silnika, zapewniając jego płynną pracę. Regularna wymiana paska rozrządu to zatem ważny element konserwacji pojazdu. W silniku 1.2 PureTech stosowanym w pojazdach marki Peugeot, wymiana rozrządu odgrywa szczególnie istotną rolę, zapewniając płynność pracy silnika i minimalizując ryzyko awarii.

Kiedy warto umówić się na wizytę w serwisie MW Auto?

Częstotliwość wymiany rozrządu zależy od kilku czynników. Należy wziąć pod uwagę typu układu napędowego (diesel/benzyna), wiek obecnego paska i przebytą na nim odległości, a także model samochodu. Dokładnych informacji w tym zakresie zawsze należy szukać w instrukcji obsługi konkretnego pojazdu lub u specjalistów z autoryzowanego serwisu Peugeot. Na pewno jednak, oprócz pilnowania czasokresów wymiany, warto pomyśleć o przyśpieszonej wizycie w serwisie MW Auto w przypadku nadmiernego wyciek oleju z osłony paska rozrządu, widocznego zużycia gumowego części lub ubytku materiału, ale również zwiększenie długości paska lub jego pękanie.

Gwarancja jakości i konkurencyjne ceny

W serwisie MW Auto doskonale rozumiemy wagę terminowej wymiany paska rozrządu, dlatego oferujemy profesjonalną i kompleksową usługę serwisową dla silników 1.2 PureTech w samochodach marki Peugeot. Nasz wykwalifikowany zespół mechaników posiada wiedzę i umiejętności niezbędne do fachowej obsługi silników 1.2 PureTech. W odróżnieniu od wielu nieautoryzowanych salonów, w MW Auto korzystamy wyłącznie z oryginalnych części zamiennych, aby zapewnić pełną zgodność ze specyfikacjami producenta i gwarancję naprawy. Dysponujemy najnowszym zestawem narzędzi i blokad dostosowanym do różnych wersji silnika PureTech, który umożliwia precyzyjne i skuteczne wykonanie wymiany rozrządu.

Cena oryginalnego paska rozrządu z wymianą zaczyna się już od 1990zł!

Zadbaj o sprawność i bezpieczeństwo swojego samochodu - skorzystaj z profesjonalnej wymiany rozrządu w serwisie MW Auto już dziś! Ceniąc komfort i czas naszych klientów, oferujemy możliwość umówienia wizyty serwisowej bez wychodzenia z domu, dzwonienia, czy osobistego przyjeżdżania do salonu. Wystarczą podstawowe dane dotyczące samochodu by umówić wizytę w dogodnym dla siebie terminie. Przekonaj się sam jakie to proste!

 

Zadzwoń lub zarezerwuj termin online już dziś

 

 

Formularz kontaktowy

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

VIN*:

Wiadomość*:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MW Auto sp. z o.o.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW Auto sp. z o.o. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MW Auto sp. z o.o. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MW Auto sp. z o.o.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).

 
proszę wpisać numer

*pole wymagane