Aktualności


Opel Combo Life - już jest!

Nowy Opel Combo Life wjechał już do naszych salonów. Możesz także przedpremierowo już go przetestować podczas jazdy próbnej!

 

Combo Life - doskonały samochód rodzinny pełen innowacyjnych rozwiązań i oferujący nieograniczone możliwości. Piąta generacja Combo zaprojektowana została na nowej architekturze. Jest wyjątkowo przestronny, bardzo praktyczny i uniwersalny, wyposażony w pojedyncze lub podwójne drzwi przesuwne

 

Klika faktów o nowym Combo :


  • Zupełnie nowy: Dzięki nowej architekturze Combo piątej generacji jest doskonałym samochodem rodzinnym
  • Twój wybór: Wersja krótka lub długa – obie dostępne w konfiguracji z pięcioma lub siedmioma fotelami
  • XXL: Pojemność bagażnika wynoszącą 597 litrów można zwiększyć do 2693 litrów
  • Typowy Opel: Liczne systemy wspomagające prowadzenie samochodu i zaawansowany system multimedialny
  • Doskonała widoczność: Wyświetlacz projekcyjny (head up) i kamera cofania obejmująca kąt 180 stopni
  • Detale stylistyczne Opla: Solidna i praktyczna stylistyka, typowy dla Opla kształt reflektorów
  • Dostępny już wkrótce: Sprzedaż ruszy w pierwszej, a dostawy rozpoczną się w drugiej połowie 2018 roku

 

 

 

 

Nowe Combo samochodem rodzinnym i firmowym


Właściciele Opla Combo bez najmniejszego trudu przewiozą dużą ilość bagażu, sprzętu sportowego, a nawet duże psy do miejsca spędzania urlopu. W pięciomiejscowej wersji o standardowej długości minimalna pojemność bagażnika wynosi 597 litrów[3]. Klienci oczekujący jeszcze większej przestrzeni mogą oczywiście zdecydować się na zakup wersji o dłuższym rozstawie osi i minimalnej pojemności bagażnika wynoszącej 850 litrów3.
Combo Life to jednak nie tylko przestronny i komfortowy rodzinny van. Może również pełnić funkcję małego samochodu dostawczego. Po złożeniu tylnych siedzeń pojemność bagażnika wersji standardowej wzrasta ponad trzykrotnie – do 2126 litrów[4], co oznacza, że przewożenie sprzętu kempingowego, rowerów czy dużych paczek z punktu A do punktu B przestaje być problemem. Dłuższa wersja Combo Life po złożeniu tylnych siedzeń oferuje jeszcze większą pojemność. W tej konfiguracji wielkość bagażnika wzrasta do imponującej wartości 2693 litrów4. Co więcej, projektanci przewidzieli również możliwość transportu długich przedmiotów. W tym celu przedni fotel pasażera składa się, tworząc jedną płaszczyznę z tylnymi siedzeniami i zwiększając długość przestrzeni ładunkowej, która jest wówczas w stanie pomieścić nawet deskę surfingową. Projektanci zadbali również o wykorzystanie irytującej luki, która powstaje niekiedy między bagażami a tylną klapą. Można ją wypełnić dzięki opcjonalnemu otwieranemu okienku w drzwiach bagażnika znanemu z SUV-ów z segmentu Premium.

Zrównoważona, solidna, emanująca pewnością siebie sylwetka Opla Combo


Nowy Combo Life wyróżnia się nie tylko innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi, wyjątkową przestronnością i niespotykaną wszechstronnością. Wzrok przyciągają również jego proporcje. Ma krótszy zwis przedni i wyższą maskę niż inne samochody z tego segmentu. Dzięki temu jego sylwetka wydaje się bardziej zrównoważona, mocna i emanuje pewnością siebie. Typowy dla Opla atletyczny przód o precyzyjnie poprowadzonych liniach wzmacnia wrażenie solidności. Wysoka maska z dwiema wyrazistymi liniami biegnącymi od przedniej szyby do osłony chłodnicy podkreśla stabilność samochodu. Największą uwagę przykuwa osłona chłodnicy, przez którą przebiega precyzyjnie wyznaczona linia łącząca reflektory i światła LED do jazdy dziennej z charakterystycznymi dla Opla symetrycznymi elementami w kształcie skrzydeł. Dwa chromowane skrzydła na osłonie chłodnicy doskonale uzupełniają znak „blitz”. Masywne nadkola połączone przez listwy boczne dodatkowo podkreślają solidność Opla Combo Life. W tylnej części nadwozia dominują linie proste. Pionowo ścięty tył zwiększa praktyczność samochodu, zapewniając bardzo wygodny dostęp do przedziału bagażowego.

 

 

[3] Pojemność mierzona do górnej krawędzi tylnych siedzeń.
[4] Pojemność mierzona do wysokości dachu.

Formularz kontaktowy

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MW Auto sp. z o.o.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW Auto sp. z o.o. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MW Auto sp. z o.o. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MW Auto sp. z o.o.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).


proszę wpisać numer