Aktualności


Opel Mucha firma założona w 1993 roku przez znanego żużlowca Jana Muchę, który wraz z synem otworzył swój pierwszy salon Opla w Mikołowie. Firma wraz z rozwojem rozszerzała swoją działalność o kolejne lokalizacje, zdobywając po drodze wiele nagród w zakresie sprzedaży nowych samochodów, w tym prestiżowe tytuły Dealera Roku.

Opel Wawrosz założony w 1996 roku w Bielsku Białej przez braci Andrzeja i Jerzego Wawrosz. Przez ponad 20 lat funkcjonowania firma stała się wielomarkowym dealerem (Opel, Hyundai, Subaru oraz Yamaha) oraz właścicielem 5 salonów. Tym samym marka Wawrosz stale poszerza grono zadowolonych klientów, którzy cenią ją za doświadczenie i profesjonalizm.

Wieloletnia obecność obu dealerów na rynku zaowocowała współpracą i stworzeniem 1 lutego 2022 nowej marki – firmy MW Auto.  MW Auto prowadzi działalność w 6 miastach południowej Polski: Mikołowie, Tychach, Sosnowcu (dawniej Opel Mucha) oraz Gliwicach, Bielsku Białej i Oświęcimiu (dawniej Opel Wawrosz). Każdy z oddziałów firmy MW Auto oferuje na miejscu wszystko, co związane z motoryzacją. Teraz każdy mieszkaniec południowej Polski bez problemu znajdzie salon Opla MW Auto w najbliższym sąsiedztwie!

Salony MW Auto to przede wszystkim sprzedaż nowych samochodów marki Opel, zarówno osobowych, jak i dostawczych. MW Auto to także komis aut używanych, zostawianych w rozliczeniu przy zakupie nowego Opla lub skupowanych za gotówkę.

Salony świadczą także usługi serwisowe, zarówno z zakresu serwisu mechanicznego (gwarancyjnego i pogwarancyjnego), jak i napraw blacharsko-lakierniczych. Prowadzą sprzedaż oryginalnych części zamiennych, akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych, a także pakietów ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych.

W MW Auto kupisz auto za gotówkę, w kredycie, leasingu lub na wynajem długoterminowy.

Połączenie Opla Muchy i Opla Wawrosz to przede wszystkim ułatwiony dostęp do oferty samochodów marki Opel oraz najwyższej jakości usług, świadczonych przez dealerów o ugruntowanej pozycji na rynku. Nowa marka łączy profesjonalizm i doświadczenie, wynikający z wieloletniej działalności pod szyldem Opla.

Marka Opel oferuje znane i lubiane od wielu lat modele Corsy i Astry, a także Opla Crossland, Mokka, Insignia, Grandland, Zafira, Combo, Vivaro oraz Movano.

Zachęcamy do obserwacji marki MW Auto w mediach społecznościowych oraz do zapisania się do newslettera!