Aktualności


Wraz z rozpoczęciem sezonu letniego zapraszamy do skorzystania z promocji serwisowych Opla. Przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową oraz atrakcyjne rabaty z okazji 20-lecia Eurorepar.

Jeśli wybierasz się na urlop warto pomyśleć przed wyjazdem o BILANSIE AUTA. Bezpieczna i bezproblemowa podróż to gwarancja udanych wakacji! W skład oferty wchodzi weryfikacja zużycia układu hamulcowego oraz sprawdzenie stanu układu zawieszenia, układu oświetlenia czy zużycia ogumienia. To jedynie wybrane pozycje wchodzące w skład bilansu, pełna oferta w Katalogu serwisowym Opla.

W sezonie letnim szczególnie ma znaczenie sprawnie działająca klimatyzacja. DEZYNFEKCJA UKŁADU KLIMATYZACJI to kolejna pozycja w naszej ofercie, którą proponujemy w specjalnej cenie 89 zł. Usługa obejmuje oczyszczenie przewodów wentylacyjnych i układu klimatyzacji i ogrzewania z grzybów, drobnoustrojów i mikroorganizmów. Czysta klimatyzacja jest ważna zwłaszcza dla osób z alergią, małych dzieci oraz osób starszych. Poza tym pozbędziesz się nieprzyjemnych zapachów oraz dzięki utrzymaniu optymalnych parametrów działania klimatyzacji, przedłużysz jej żywotność.

W ofercie promocyjnej znalazł się także 20% rabat na części zamienne oraz akcesoria Eurorepar. Części Eurorepar to ekonomiczna propozycja naszego serwisu dla użytkowników posiadających kilkuletnie auto, chcących serwisować je jak najlepiej i w jak najlepszej cenie. Rabat dotyczy klocków i tarcz hamulcowych, filtrów powietrza i oleju, a także olejów silnikowych czy piór wycieraczek. Pełną ofertę można znaleźć w katalogu, do pobrania w zakładce Serwis.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i umawiania wizyt serwisowych!

Oferta ważna do 02.09.2022r.