Aktualności


Premiera Jeep Avenger MHEV

24 kwietnia 2024 r. odbyła się premiera nowego Jeepa Avengera w wersji hybrydowej w salonie MW Auto w Bielsku-Białej! Było nam niezmiernie miło gościć tak liczną grupę entuzjastów marki Jeep!

Jeep® Avenger to bestsellerowy kompaktowy SUV legendarnej amerykańskiej marki, który stał się wyjątkowo bliski polskim klientom dzięki kultowej stylistyce, funkcjonalności na co dzień, topowej technologii i produkcji zlokalizowanej w Polsce.

Podczas prezentacji mogliście Państwo poznać bliżej wszystkie zalety tego wyjątkowego modelu, łączącego w sobie moc i oszczędność.

Już teraz zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia!


Jeep Avenger - informacje i auta od ręki

Jeep Anenger MHEV

 

Premiera modelu Jeep® Avenger e-Hybrid w salonie MW Auto w Bielsku-Białej

  • Jeep® Avenger to bestsellerowy kompaktowy SUV legendarnej amerykańskiej marki, który stał się wyjątkowo bliski polskim klientom dzięki kultowej stylistyce, funkcjonalności na co dzień, topowej technologii i produkcji zlokalizowanej w Polsce.

  • Gama Avengera właśnie powiększyła się o trzecią wersję napędu – niewymagający ładowania z gniazdka nowoczesny e-Hybrid, który łączy zalety silnika spalinowego i elektrycznego w zakresie dynamiki i kultury jazdy, maksymalnych osiągów, niższego zużycia paliwa i obniżonej emisji spalin.

  • Podczas Dni Otwartych u autoryzowanego dealera marki Jeep – firmie MW Auto, model Avenger e-Hybrid, w wersji Altitude, będzie dostępny w wyjątkowej ofercie promocyjnej, z atrakcyjnym pakietem LED & STYLE gratis.

W dniu 24 kwietnia 2024 r. w salonie MW Auto w miejscowości Bielsku-Białej odbędą się Dni Otwarte marki Jeep. Wydarzenie dedykowane jest najnowszej, hybrydowej wersji najmniejszego SUV-a w gamie marki. To właśnie model Avenger przyniósł marce Jeep w 2023 r. pierwszy w historii prestiżowy tytuł „Europejskiego Samochodu Roku”, wprowadził go w świat elektryfikacji napędów, a także związał z Polską dzięki produkcji zlokalizowanej w tyskim zakładzie Stellantis. Co więcej, za sprawą fantastycznej oferty leasingowej skierowanej do przedsiębiorców, w której miesięczna rata wynosi już od 690 zł netto1, Avenger stał się najbardziej przystępnym modelem Jeepa w historii marki na polskim rynku.

Jeep nie przestaje jednak kusić promocjami i oferuje w cenie pojazdu atrakcyjny pakiet LED & STYLE o wartości 6.900 zł2, zawierający min. 18” obręcze kół, ciemne szyby w części tylnej, pełen zestaw ledowych świateł przednich i tylnych, czy konfigurowane ambientowe oświetlenie wnętrza do wersji Altitude e-Hybrid. Promocja będzie obowiązywała przez 30 dni od Dni Otwartych zaplanowanych na 24 kwietnia 2024 r.. Warto się pospieszyć, ponieważ liczba aut objętych promocją jest ograniczona.

Avenger przebojem wjechał na polski rynek, podbijając serca kierowców amerykańskim stylem inspirowanym wolnością i przygodą, kompaktowymi wymiarami zapewniającymi zwinność w mieście, funkcjonalnością na co dzień, możliwościami w zakresie łączności i wspierającymi kierowcę nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Przestronna, doświetlona kabina z panoramicznym otwieranym dachem (opcja w wersjach Altitude i Summit) oferuje cyfrowy interfejs systemu multimedialnego Uconnect z 10,25-calowym ekranem dotykowym, 7-calowy lub 10,25- panel wskaźników i mnóstwo praktycznych schowków. Zaawansowany system zarządzania trakcją Selec-Terrain® i kontroli zjazdu ze wzniesienia Hill Descent Control pomaga dostosować się do zróżnicowanych warunków na drodze, a duży prześwit zachęca do zjechania z asfaltu.

Debiutująca na naszym rynku wersja e-Hybrid uzupełnia te zalety o technologię 48V Hybrid, oferując nową jakość doznań z jazdy. Rozwiązanie w postaci 100-konnego silnika spalinowego 1.2 Turbo współpracującego z 21-kilowatową jednostką elektryczną odpowiada na zapotrzebowanie klientów szukających dynamiki i lepszych osiągów, większej płynności jazdy, możliwości poruszania się w bezemisyjnym trybie elektrycznym przy niskich prędkościach, zużycia paliwa na poziomie zaledwie 4,9-5 litrów na 100 km czy obniżonej emisji hałasu i spalin. Avenger e-Hybrid jest dostępny w trzech komfortowych wersjach wyposażenia – Longitude, Altitude i topowej Summit.

Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

Jeep Avenger - informacje i auta od ręki

1 Jeep Avenger e-Hybrid MHEV 1.2 T3 100 KM e-DCT6 Longitude. Oferta abonamentowa Stellantis Financial Services skierowana jest do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto: 116 300 zł, okres leasingu: 24 miesiące i roczny przebieg 15 000 km, wpłata początkowa: 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 690 zł. Szczegóły znajdują się u Autoryzowanego Dealera Jeep. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalonej zgodnie z procedurami leasingodawcy.

2 Szczegóły oferty dostępne u Autoryzowanego Dealera marki Jeep. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.