Aktualności


Nowa Alfa Romeo Junior od 129 600 zł

Miesiąc temu Alfa Romeo zachwyciła świat swoim najnowszym dziełem - modelem Junior, który na nowo wyznacza standardy w segmencie aut kompaktowych pod względem designu, komfortu, łączności pokładowej i dynamiki jazdy. Teraz marka ogłasza oficjalne ceny debiutującego Juniora, adresowanego do młodszych klientów poszukujących wyjątkowego i przyciągającego wzrok samochodu.

Alfa Romeo - oferta i auta od ręki

Alfa Romeo Junior, spadkobierca ponad 110-letniej tradycji, stylu i inżynieryjnej doskonałości włoskiej marki, jest dostępny już od 129 600 zł za 136-konną wersję hybrydową Ibrida. Zaprojektowany przez Centrum Stylu Alfy Romeo w charakterystycznej koncepcji Made in Italy i produkowany w Polsce, ten kompaktowy model kosztuje już od 129 600 zł. Atrakcyjna cena hybrydowej wersji Junior Ibrida z silnikiem 48-V Hybrid VGT (Variable Geometry Turbo) o mocy 136 KM czyni go najbardziej dostępnym modelem Alfy Romeo na rynku.

Dla tych, którzy preferują elektryczne napędy, dostępna jest wersja Elettrica z baterią o pojemności 54 kWh, która pozwala na doładowanie od 20% do 80% w zaledwie 27 minut na szybkiej ładowarce i zapewnia zasięg do 410 km w cyklu mieszanym WLTP. Cena wersji o mocy 156 KM zaczyna się od 173 200 zł. W ofercie znajduje się również najbardziej sportowy, w pełni elektryczny, 240-konny model Junior Veloce, wyposażony w samoblokujący mechanizm różnicowy, najbardziej bezpośrednie przełożenie układu kierowniczego w swoim segmencie, sportowe zawieszenie, układ hamulcowy oraz 20-calowe aluminiowe obręcze kół.

Alfa Romeo Junior została stworzona, aby przyciągnąć młodszych klientów poszukujących ekskluzywnego, nietuzinkowego auta, którego zakup i codzienna eksploatacja nie zrujnują domowych budżetów. Z nazwą nawiązującą do bestsellerowego modelu GT 1300 Junior z 1966 r., designem zaprojektowanym przez Centrum Stylu Alfa Romeo, najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi i doskonałym prowadzeniem, najnowsze wcielenie Juniora redefiniuje segment kompaktów. Sportowy charakter auta, zapewniający wyjątkową przyjemność z codziennej jazdy, łączy się z czystymi liniami nadwozia i topowymi rozwiązaniami w zakresie komfortu, łączności pokładowej, bezpieczeństwa i dynamiki.

Alfa Romeo Junior będzie dostępna w wersjach Ibrida i Ibrida Speciale oraz trzech wersjach Elettrica: standardowej, topowej Speciale i najbardziej sportowej Veloce.

Alfa Romeo - oferta i auta od ręki