Aktualności


Nowy Citroën C3 Aircross: przestronny SUV w wersji 7-miejscowej

Zupełnie odświeżony model w segmencie kompaktowych SUV-ów: stylowy, inteligentny, funkcjonalny i przystępny cenowo, idealny dla rodzin i osób prowadzących aktywny tryb życia.

Citroën - oferta i auta od ręki

Nowy Citroën C3 Aircross

C3 Aircross został gruntownie przeprojektowany: nowa platforma techniczna, solidny i wyrazisty styl SUV-a oraz nowy język stylistyczny Citroëna.

Wyjątkowy komfort na pokładzie: zawieszenie Citroën Advanced Comfort®, architektura C-Zen Lounge z wyświetlaczem Head-Up i najnowocześniejszymi systemami informacyjno-rozrywkowymi i łączności, wszystko to, czego można oczekiwać od samochodu w tym segmencie.

Nowy Citroën C3 Aircross

Wydłużone nadwozie: 4,39 m zapewnia zarówno komfort jazdy, jak i większą przestrzeń wewnątrz. C3 Aircross, który już w wersji 5-miejscowej był punktem odniesienia pod względem przestronności w drugim rzędzie, oferuje teraz do 7 miejsc - po raz pierwszy w tym segmencie!

Model odpowiadający wszystkim potrzebom: nowy C3 Aircross po raz pierwszy oferuje praktyczną wersję hybrydową 136 KM, obok doskonałej wersji w pełni elektrycznej (w wersji 5-miejscowej) i przystępnej cenowo wersji benzynowej.

Nowy Citroën C3 Aircross radykalnie zmienia podejście do rynku kompaktowych SUV-ów. Model ten został całkowicie odświeżony i dzieli platformę Smart Car z najnowszym C3, co pozwala na zaoferowanie go w bardzo atrakcyjnej cenie. Do innych wspólnych cech obu modeli należą nowa identyfikacja wizualna marki i ten sam język stylistyczny, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. To prawdziwy SUV, solidny, muskularny, oferujący poczucie bezpieczeństwa i komfort np. przy wsiadaniu do samochodu, a także wyrazistą, muskularną i nowoczesną stylistykę. Sylwetka i wymiary nowego C3 Aircross zmieniły się wraz z jego nowym pozycjonowaniem. Wersja 5-miejscowa, o długości 4,39 m, zapewnia największą w swoim segmencie przestrzeń w drugim rzędzie. Dodatkowo, marka Citroën oferuje także zupełnie nową, 7-miejscową wersję, nowość w tym segmencie: zaprojektowana przy zachowaniu tych samych proporcji, oferuje niezrównaną wszechstronność użytkowania, pozostając jednocześnie kompaktowym i wyjątkowo zwrotnym samochodem.

Nowy Citroën C3 Aircross

Przestronny i dobrze wyposażony, nowy C3 Aircross zapewnia komfortową codzienną jazdę, zarówno w mieście, jak i na dłuższych dystansach. Marka Citroën zawsze stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów w zakresie komfortu, przestronności i praktyczności. Dlatego też w nowym C3 Aircross zastosowano system C-Zen-Lounge® z wyświetlaczem head-up i kompaktową kierownicą, a także nowe fotele Citroën Advanced Comfort® zaprojektowane z myślą o optymalnym podparciu kręgosłupa. Samochód oferuje pasażerom doskonały komfort dzięki zastosowaniu zawieszenia Citroën Advanced Comfort® z podwójnymi, progresywnymi hydraulicznymi ogranicznikami - po raz pierwszy i we wszystkich wersjach. Dla zapewnienia większego spokoju ducha, C3 Aircross oferuje wszystkie systemy wspomagania kierowcy, jakich można oczekiwać w tym segmencie, wraz z systemem informacyjno-rozrywkowym najnowszej generacji wyposażonym w ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala.

Nowy Citroën C3 Aircross

Oprócz silnika benzynowego, nowy C3 Aircross będzie oferował dwie wersje zelektryfikowane: z technologią hybrydową 48 V o mocy 136 KM oraz wersję w pełni elektryczną. Dzięki zasięgowi wynoszącemu ponad 300 km (homologacja w toku) wersja elektryczna znacznie ułatwia codzienne życie: samochód można naładować od 20% do 80% w zaledwie 26 minut.

Nowy Citroën C3 Aircross

Dostępny w atrakcyjnej cenie już od 82 800 zł

Citroën - oferta i auta od ręki