Aktualności


Alfa Romeo Junior VELOCE: Elektryczny debiut z mocą 280 KM

Alfa Romeo ogłasza debiut Juniora VELOCE, nowego kompaktowego sportowego samochodu z napędem elektrycznym o mocy 280 KM. Model ten, opracowany przez ten sam zespół inżynierów, który stworzył takie legendy jak 4C, 8C, Giulia i Stelvio Quadrifoglio, obiecuje dostarczyć emocji i osiągów typowych dla Alfy Romeo w połączeniu z zerową emisją spalin.

Alfa Romeo - oferta i auta od ręki

Elektryczny Alfa Romeo Junior

Debiut na torze Balocco:

Przed oficjalną premierą, która odbędzie się w ciągu najbliższych dni, Alfa Romeo Junior VELOCE zostanie zaprezentowany mediom na torze testowym Balocco we Włoszech. Goście będą mogli doświadczyć dynamiki i osiągów nowego elektrycznego sportowca na słynnym 20-kilometrowym torze "Langhe", po raz pierwszy udostępnionym zewnętrznym kierowcom.

Elektryczny Alfa Romeo Junior

Moc i dynamika:

Junior VELOCE napędzany jest silnikiem elektrycznym o mocy 280 KM i momencie obrotowym 345 Nm, zapewniając przyspieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie kilka sekund. Specjalnie zestrojony układ kierowniczy, obniżone o 25 mm sportowe zawieszenie, stabilizatory i potężny układ hamulcowy z zaciskami Brembo gwarantują precyzyjną kontrolę i ekscytujące wrażenia z jazdy.

Elektryczny Alfa Romeo Junior

Dziedzictwo Alfy Romeo:

Junior VELOCE czerpie inspirację z bogatej historii sportowych modeli Alfy Romeo. Zespół odpowiedzialny za jego rozwój to ci sami inżynierowie, którzy stworzyli takie ikony jak 4C, 8C, Giulia i Stelvio Quadrifoglio. Ich doświadczenie i pasja gwarantują, że Junior VELOCE będzie prawdziwym reprezentantem DNA Alfy Romeo.

Elektryczny Alfa Romeo Junior

Alfa Romeo Junior VELOCE to elektryczny sportowiec, który łączy w sobie osiągi, precyzję prowadzenia i emocje z zerową emisją spalin. Debiut na torze Balocco i premiera w najbliższych dniach zapowiadają ekscytujący nowy rozdział w historii Alfy Romeo.

Elektryczny Alfa Romeo Junior

Alfa Romeo - oferta i auta od ręki