Opel MW Auto
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
DEKRA 2015: OPEL MOVANO LIDEREM W KLASIE LEKKICH S

DEKRA 2015: OPEL MOVANO LIDEREM W KLASIE LEKKICH S

Druga generacja Movano wyróżnia się nie tylko wszechstronną funkcjonalnością i nowymi silnikami...

Aktualności


2015-02-26

DEKRA 2015: Opel Movano liderem w klasie lekkich samochodów dostawczych wg raportu usterkowości

Rüsselsheim. Druga generacja Movano wyróżnia się nie tylko wszechstronną funkcjonalnością i nowymi silnikami, ale także najwyższym stopniem niezawodności. W raporcie usterkowości samochodów używanych przeprowadzonym przez Niemieckie Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego Samochodów DEKRA model ten zajął pierwsze miejsce pod względem niezawodności w klasie lekkich samochodów dostawczych z przebiegiem do 50 000 km.

Z uzyskanym wskaźnikiem usterkowości 81,6% Movano wyprzedził konkurencję, a w tym Renault Master i Mercedesa Sprinter. DEKRA opracowuje coroczne raporty usterkowości samochodów używanych na podstawie precyzyjnych ocen pojazdów w dziewięciu klasach i trzech przedziałach wyznaczających przebieg auta w kilometrach. Raport przygotowywany jest w oparciu o wyniki przeglądów technicznych 15 milionów aut przeprowadzonych w Niemczech. DEKRA uwzględnia typowe usterki występujące w samochodach używanych, takie jak korozja układu wydechowego czy luzy w zawieszeniu, co umożliwia dokładną ocenę żywotności i wytrzymałości pojazdów.

Wysoka niezawodność to nie jedyny atut Opla Movano. Oferuje on także nowoczesne silniki wysokoprężne z technologią BiTurbo, charakteryzujące się obniżonym zużyciem paliwa i emisją spalin, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji pojazdu.

„Zwycięstwo w klasie lekkich samochodów dostawczych w tegorocznej edycji raportu usterkowości DEKRA to kolejny argument na rzecz wszechstronnego Movano” — mówi Steffen Raschig, dyrektor działu pojazdów użytkowych w firmie Opel. „Niskie koszty przeglądów i napraw oraz jak najrzadsze nieplanowane wizyty w warsztacie to istotny czynnik ekonomiczny dla wszystkich firm”.

Bogata gama pojazdów użytkowych jest fundamentalną częścią strategii wzrostu DRIVE! 2022 realizowanej przez firmę Opel. Do 2022 roku producent z Rüsselsheim planuje zwiększyć sprzedaż swoich lekkich modeli użytkowych, czyli Combo, Vivaro i Movano, nawet o 80 procent, do 150 000 sztuk rocznie.


Formularz kontaktowy

W celu wysłania do nas zapytania lub informacji prosimy wypełnić formularz kontaktowy

Imię*:
Nazwisko*:
Firma:
E-mail*:
Telefon*:
Wybierz dział*:
Wybierz lokalizację*:
VIN pojazdu:
Wiadomość*:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MW MuchaAuto sp. z o.o.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW MuchaAuto sp. z o.o. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MW MuchaAuto sp. z o.o. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MW MuchaAuto sp. z o.o.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).

 
proszę wpisać numer
  
*pole wymagane

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MW MuchaAuto sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Gliwice

ul. Tarnogórska 188a
44-105 Gliwice
woj. śląskie

SALON GLIWICE


Oświęcim

ul. Krakowska 21
32-600 Oświęcim
woj. małopolskie

SALON OŚWIĘCIM


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC


Bielsko-Biała

ul. Warszawska 158
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie

SALON BIELSKO-BIAŁA


 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland   |   Grandland