Opel MW Auto
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
Złoty Certyfikat TÜV dla Opla Merivy

Złoty Certyfikat TÜV dla Opla Merivy

Meriva to synonim funkcjonalności i niskiej awaryjności. Kierowca Opla Merivy wybierający się na przegląd przeprowadzany przez niemiecki Urząd Dozoru Technicznego (TÜV) może być pewien swojego samochodu.

Aktualności


2013-12-16

Złoty Certyfikat TÜV dla Opla Merivy

  • Niemiecki Urząd Dozoru Technicznego (TÜV) wytypował najmniej usterkowy model samochodu osobowego
  • Dobre pozycje Astry, Agili i Insignii
  • Nowa Meriva w salonach Opla już w marcu 2014 roku

Rüsselsheim. Meriva to synonim funkcjonalności i niskiej awaryjności. Kierowca Opla Merivy wybierający się na przegląd przeprowadzany przez niemiecki Urząd Dozoru Technicznego (TÜV) może być pewien swojego samochodu. Nie ma co do tego wątpliwości, bo Meriva bez najmniejszych problemów przejdzie badanie techniczne. Potwierdza to nowy Raport TÜV 2014, w którym eksperci wskazali Opla Merivę jako samochód z najmniejszą liczbą usterek i przyznali mu Złoty Certyfikat TÜV. 

Raport TÜV ukazał się w grudniowym numerze czasopisma motoryzacyjnego Auto Bild z entuzjastycznym komentarzem: „Powrót Opla. Producent z Hesji triumfuje w wielkim stylu – dzięki Merivie”.

Minimalny wskaźnik usterkowości (4,2%) przyniósł kompaktowemu minivanowi Opla zwycięstwo w kategorii dwu- i trzyletnich pojazdów, w której pokonał tak mocnych rywali jak Mazda (4,6%), Toyota (4,8%), Porsche (5,2%) oraz BMW i Audi (po 5,5%) (miejsca od 2. do 5.). Tak znakomitego wyniku nie osiągnął żaden inny pojazd uwzględniony w Raporcie TÜV, co oznacza zwycięstwo Merivy w klasyfikacji ogólnej wszystkich samochodów osobowych poddawanych przeglądom w Niemczech. Warto zaznaczyć, że w ciągu roku TÜV sprawdził na przeglądach prawie 8 milionów pojazdów. 

„Meriva to typowy Opel. Wyjątkowo elastyczne i ergonomiczne, perfekcyjnie zaprojektowane wnętrze stanowi jego przewagę nad konkurencją. W tym roku zajął on już pierwsze miejsce w swojej klasie w ankiecie zadowolenia klientów J.D. Power, a teraz lista nagród powiększyła się o Złoty Certyfikat TÜV. „Opel. Niezawodny.” – nasz slogan – po raz kolejny okazał się trafny” – powiedział Thomas Simon, wiceprezes ds. jakości w firmie Opel.

Oprócz Merivy jeszcze trzy inne modele Opla zostały uznane za mało usterkowe. Astrę, Agilę i Insignię sklasyfikowano w pierwszej pięćdziesiątce rankingu samochodów dwu- i trzyletnich, i znalazły się one w górnym sektorze oceny TÜV. Astra, która uplasowała się na 16 miejscu, wyprzedziła swojego największego rywala VW Golfa aż o siedem pozycji.

Już niedługo, w marcu przyszłego roku, w salonach Opla pojawi się Nowy Opel Meriva, którego światowa premiera odbędzie się w styczniu 2014 roku podczas salonu samochodowego w Brukseli. Zmodernizowany model zachwyca wyrafinowanym wzornictwem, wysokiej jakości wyposażeniem, najnowocześniejszymi technologiami i gamą dostępnych silników. Nasz mistrz elastyczności i ergonomii będzie dostępny w Polsce w czterech wersjach wyposażenia: od podstawowej wersji Essentia, przez Enjoy, Design Edition, aż po najbogatszą wersję Cosmo.

Zamówienia na Nowego Opla Merivę można składać już od 18 grudnia br. Cena modelu podstawowego:
od 54 950 PLN.


Formularz kontaktowy

W celu wysłania do nas zapytania lub informacji prosimy wypełnić formularz kontaktowy

Imię*:
Nazwisko*:
Firma:
E-mail*:
Telefon*:
Wybierz dział*:
Wybierz lokalizację*:
VIN pojazdu:
Wiadomość*:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MW MuchaAuto sp. z o.o.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW MuchaAuto sp. z o.o. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MW MuchaAuto sp. z o.o. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MW MuchaAuto sp. z o.o.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).

 
proszę wpisać numer
  
*pole wymagane

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MW MuchaAuto sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Gliwice

ul. Tarnogórska 188a
44-105 Gliwice
woj. śląskie

SALON GLIWICE


Oświęcim

ul. Krakowska 21
32-600 Oświęcim
woj. małopolskie

SALON OŚWIĘCIM


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC


Bielsko-Biała

ul. Warszawska 158
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie

SALON BIELSKO-BIAŁA


 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland   |   Grandland