Opel MW Auto
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
Bryan Adams i Opel ADAM na jednej scenie

Bryan Adams i Opel ADAM na jednej scenie

Opel ADAM i Bryan Adams stanęli na jednej artystycznej scenie. Kanadyjski rockman, znany na całym świecie jako kompozytor i piosenkarz, jest również uznanym w branży fotografem.

Aktualności


2013-12-17

Bryan Adams i Opel ADAM na jednej scenie

Opel rozpoczął współpracę z kanadyjskim piosenkarzem i fotografem

Rüsselsheim. Opel ADAM i Bryan Adams stanęli na jednej artystycznej scenie. Kanadyjski rockman, znany na całym świecie jako kompozytor i piosenkarz, jest również uznanym w branży fotografem. W swoim studiu w Berlinie Adams stworzył obrazy naszego mistrza personalizacji do kalendarza „ADAM by Bryan Adams”. Efekty tej współpracy można oglądać na wernisażu w Muzeum Sztuki w Monachium od 23 stycznia, przez trzy kolejne dni. Ponadto artysta zaprojektował własną wersję Opla ADAMa „camouflage look”, która zostanie wyprodukowana w edycji limitowanej dziesięciu aut, a zysk ze sprzedaży zasili konto fundacji Bryana Adamsa, opiekującej się ludźmi w potrzebie na całym świecie.

Tina Müller, dyrektor marketingu i członek zarządu Opla, jest zachwycona współpracą z muzykiem. „Jesteśmy szczęśliwi, że udało nam się pozyskać do współpracy artystę tego formatu. Te zdjęcia są niepowtarzalne i naprawdę wyjątkowe. Niektóre z nich wykorzystamy w akcjach reklamowych ADAMa. A o tej kampanii będzie głośno. I oto właśnie chodzi. Jednym z jej założeń jest przedstawianie marki Opel jako nowoczesnej i dopasowującej się do stylu życia klientów.”

Bryan Adams wspomina tę sesję jako niesamowitą zabawę. „Z Oplem ADAMem po prostu wszystko jest możliwe” powiedział.

Opel ADAM, jako gwiazda w obiektywnie Adamsa, dołączył do długiej listy słynnych osobistości i dzieł, które gwiazdor miał okazję fotografować. A znaleźli się na niej między innymi Michael Jackson, Amy Winehouse, Dustin Hoffman czy królowa Elżbieta II. Z okazji złotego jubileuszu Adams stworzył portret jej królewskiej mości, który to motyw jest obecnie wykorzystywany przez kanadyjską pocztę na jednym ze znaczków.

Opel ADAM zadebiutował w Europie na początku 2013 roku. W krótkim czasie zdobył uznanie nie tylko użytkowników, ale też ekspertów dzięki niebanalnemu wzornictwu i najnowocześniejszym technologiom. Niedawno Opel ADAM ponownie zdobył nagrodę Red Dot Design Award za wzornictwo, a czytelnicy magazynu motoryzacyjnego Auto Zeitung, po raz drugi z rzędu, przyznali mu nagrodę Auto Trophy za stylistykę wnętrza w kategorii samochodów miejskich.

ADAM to również lider w swojej klasie pod względem łączności. Jego największą atrakcją jest system multimedialny IntelliLink, który współpracuje z systemami operacyjnymi nowoczesnych smartfonów (iOS i Android), a także umożliwia obsługę aplikacji Siri Eyes Free dostępnej w iPhone’ach.

Ten mały, miejski mistrz personalizacji oferuje funkcjonalności, które jeszcze do niedawna były dostępne tylko w autach klasy premium. System automatycznego wspomagania parkowania, podgrzewana kierownica, system ostrzegania przed pojazdem w martwym polu czy w pełni zintegrowany z tylnym zderzakiem bagażnik rowerowy FlexFix® - to elementy unikalne w tym segmencie aut.


Formularz kontaktowy

W celu wysłania do nas zapytania lub informacji prosimy wypełnić formularz kontaktowy

Imię*:
Nazwisko*:
Firma:
E-mail*:
Telefon*:
Wybierz dział*:
Wybierz lokalizację*:
VIN pojazdu:
Wiadomość*:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MW MuchaAuto sp. z o.o.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW MuchaAuto sp. z o.o. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MW MuchaAuto sp. z o.o. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MW MuchaAuto sp. z o.o.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).

 
proszę wpisać numer
  
*pole wymagane

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MW MuchaAuto sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Gliwice

ul. Tarnogórska 188a
44-105 Gliwice
woj. śląskie

SALON GLIWICE


Oświęcim

ul. Krakowska 21
32-600 Oświęcim
woj. małopolskie

SALON OŚWIĘCIM


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC


Bielsko-Biała

ul. Warszawska 158
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie

SALON BIELSKO-BIAŁA


 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland   |   Grandland