Opel MW Auto
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
Opel wśród głównych graczy na polskim rynku

Opel wśród głównych graczy na polskim rynku

Warszawa. Bieżący rok jest dla Opla naprawdę wyjątkowy. Po fantastycznym początku liczymy na równie rewelacyjny finisz.

Aktualności


2014-12-04

Opel wśród głównych graczy na polskim rynku

Opel zwiększa sprzedaż o ponad 40% w 2014 roku

Warszawa. Bieżący rok jest dla Opla naprawdę wyjątkowy. Po fantastycznym początku liczymy na równie rewelacyjny finisz. W ciągu jedenastu miesięcy tego roku 25 2491 aut naszej marki trafiło do użytkowników dróg. To o ponad 40% więcej niż w adekwatnym okresie ubiegłego roku. A najchętniej wybierane modele to, tradycyjnie już, Astra, Corsa i Insignia. Dzięki zaufaniu jakim obdarzyli nas klienci Opel zwiększył swój udział w polskim rynku motoryzacyjnym do 7,46%.

„Listopad był kolejnym bardzo dobrym miesiącem dla Opla. Konsekwentnie utrzymaliśmy pozycję lidera wzrostu wśród czołowych graczy na polskim rynku. Liczymy na bardzo dobrą końcówkę tego roku, przede wszystkim ze względu na atrakcyjną ofertę wyprzedażową” – powiedział Wojciech Mieczkowski, dyrektor generalny General Motors Poland. „Grudzień to także świetna okazja na wyjątkowo korzystny zakup dotychczasowej generacji Corsy” – dodaje Mieczkowski.

Za ten rewelacyjny rok dziękujemy zarówno naszym stałym lojalnym klientom jak i tym, którzy zdecydowali się wybrać naszą markę po raz pierwszy. Jest to dla nas powód do jeszcze bardziej intensywnych starań, aby sprostać wymaganiom i spełniać oczekiwania.

 

1 Dane wg PZPM na podstawie CEP


Formularz kontaktowy

W celu wysłania do nas zapytania lub informacji prosimy wypełnić formularz kontaktowy

Imię*:
Nazwisko*:
Firma:
E-mail*:
Telefon*:
Wybierz dział*:
Wybierz lokalizację*:
VIN pojazdu:
Wiadomość*:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MW MuchaAuto sp. z o.o.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW MuchaAuto sp. z o.o. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MW MuchaAuto sp. z o.o. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MW MuchaAuto sp. z o.o.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).

 
proszę wpisać numer
  
*pole wymagane

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MW MuchaAuto sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Gliwice

ul. Tarnogórska 188a
44-105 Gliwice
woj. śląskie

SALON GLIWICE


Oświęcim

ul. Krakowska 21
32-600 Oświęcim
woj. małopolskie

SALON OŚWIĘCIM


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC


Bielsko-Biała

ul. Warszawska 158
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie

SALON BIELSKO-BIAŁA


 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland   |   Grandland