Opel MW Auto
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
Opel ADAM R2 święci rajdowe sukcesy

Opel ADAM R2 święci rajdowe sukcesy

Opel ADAM R2 szturmem zdobył europejską scenę rajdową w ciągu pierwszego roku od uzyskania międzynarodowej homologacji.

Aktualności


2014-12-10

Opel ADAM R2 święci rajdowe sukcesy

  • Opel ADAM R2 robi furorę na europejskiej scenie rajdowej
  • Tytuł mistrza w Niemczech, Hiszpanii i Francji
  • 28 wygranych na 39 startów

Rüsselsheim. Opel ADAM R2 szturmem zdobył europejską scenę rajdową w ciągu pierwszego roku od uzyskania międzynarodowej homologacji. W 39 startach ADAM R2 z silnikiem 190 KM ma na swoim koncie aż 28 zwycięstw, w tym 4 tytuły mistrzowskie w Niemczech.

Swój ostatni sukces ADAM R2 świętował pod koniec listopada z zespołem rajdowym Opla podczas mistrzostw Francji. Yoann Bonato wyprzedził aż 42 rywali podczas finałowej rundy Rallye du Var na południu kraju. Było to jego czwarte zwycięstwo w sezonie w kategorii R2. Co więcej, Charlotte Berton odnotowała swoje piąte indywidualne zwycięstwo w sezonie, wygrywając rajdowe mistrzostwa Francji kobiet. Fabryczny kierowca Opla Marijan Griebel zwyciężył w 6 z 8 wyścigów w ramach mistrzostw Niemiec oraz zawodów ADAC Masters i zdobył tytuł Dywizji 5 już w przedostatnim wyścigu sezonu. Ponadto w kategorii R2 Griebel wygrał też Rajd Niemiec (ADAC Rallye Deutschland), będący częścią Rajdowych Mistrzostw Świata.

W mistrzostwach Hiszpanii Esteban Vallin z zespołu Red Opel Motorsport pokazał się z najlepszej strony. Osiem zwycięstw zapewniło mu tytuł mistrza w kategorii R2. Zajął również drugie miejsce w Dywizji 2 w kategorii aut z napędem na przednie koła oraz czwarte w klasyfikacji generalnej.

“Opel ADAM R2 szybko dał się poznać jako nowoczesne, szybkie i niezawodne auto rajdowe. Bilans 28 zwycięstw na 39 startów mówi sam za siebie. Mistrzostwo w klasie w Niemczech, Francji i Hiszpanii oraz doskonałe wyniki w mistrzostwach Europy i świata zostały dostrzeżone w branży. Liczne zapytania o możliwość zakupu ADAMa R2 w całej Europie napawają nas dumą i dowodzą ogromnego sukcesu tego wyjątkowego auta."


Formularz kontaktowy

W celu wysłania do nas zapytania lub informacji prosimy wypełnić formularz kontaktowy

Imię*:
Nazwisko*:
Firma:
E-mail*:
Telefon*:
Wybierz dział*:
Wybierz lokalizację*:
VIN pojazdu:
Wiadomość*:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MW MuchaAuto sp. z o.o.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW MuchaAuto sp. z o.o. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MW MuchaAuto sp. z o.o. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MW MuchaAuto sp. z o.o.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).

 
proszę wpisać numer
  
*pole wymagane

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MW MuchaAuto sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Gliwice

ul. Tarnogórska 188a
44-105 Gliwice
woj. śląskie

SALON GLIWICE


Oświęcim

ul. Krakowska 21
32-600 Oświęcim
woj. małopolskie

SALON OŚWIĘCIM


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC


Bielsko-Biała

ul. Warszawska 158
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie

SALON BIELSKO-BIAŁA


 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland   |   Grandland