Opel MW Auto
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
Opel kontynuuje owocną współpracę sponsorską z klu

Opel kontynuuje owocną współpracę sponsorską z klu

Od sierpnia 2012 roku Opel jest oficjalnym partnerem czterech klubów Bundesligi...

Aktualności


2015-02-19

Opel kontynuuje owocną współpracę sponsorską z klubami piłkarskimi

  • Kontrakty z klubami niemieckiej pierwszej ligii z Fryburga i Mainz przedłużone o kolejne 2 lata
  • Długotrwała współpraca partnerska z Borussią Dortmund i Bayerem Leverkusen
  • Opel i Vauxhall sponsorami siedmiu europejskich reprezentacji narodowych i klubów ligowych

Rüsselsheim. Od sierpnia 2012 roku Opel jest oficjalnym partnerem czterech klubów Bundesligi: Borussii Dortmund, Bayeru 04 Leverkusen (oba zakwalifikowały się do fazy pucharowej Ligi Mistrzów 2014/15), FSV Mainz 05 oraz SC Freiburg.

Współpraca sponsorska Opla od początku była strategiczną i długoterminową inicjatywą, dlatego nie dziwi przedłużenie kontraktów z klubami z Mainz i Fryburga na kolejne 2 lata do końca sezonu 2017/18, niezależnie od tego, na którym poziomie rozgrywek ligowych pozostaną oba zespoły. Długoterminowe umowy z drużynami z Dortmundu i Leverkusen zostały zawarte już wcześniej.

„Zaangażowanie w futbol pozytywnie wpływa na wizerunek naszej firmy dzięki obecności w mediach i realizacji wspólnych inicjatyw z klubami. Popularność naszych partnerów to dla nas wielki atut. Nasz współpraca z SC Freiburg i Mainz 05 to oparta jest na szczerych, profesjonalnych i przyjaznych relacjach, które przynoszą korzyści obu stronom, niezależnie od miejsca drużyn w tabeli” – powiedział Peter Christian Küspert, wiceprezes ds. sprzedaży i obsługi posprzedażnej Grupy Opel. „Z pełną świadomością w 2012 roku zdecydowaliśmy się na współpracę z kilkoma klubami. Dzięki temu Opel „pojawia się” na stadionach regularnie, w każdy weekend, a korzystają na tym nie tylko kluby, ale również nasi klienci i dealerzy.

Z przyjemnością będziemy utrzymywać partnerskie relacje z SC Freiburg i Mainz 05”.

Fritz Keller, prezydent SC Freiburg, dodał: “Cieszymy się, że Opel będzie nam towarzyszył w sportowych zmaganiach w Bundeslidzie przez kolejne dwa lata. Współpraca bardzo dobrze nam się układa i od początku korzystają na tym obie strony. Niemiecka kampania Opla „Change your mind” jasno pokazała, że to firma, które nie boi się odważnych, innowacyjnych rozwiązań. To doskonały partner dla naszego klubu, bo podobnymi wartościami kierujemy się w naszej działalności w sporcie od ponad 30 lat.

„Z przyjemnością będziemy kontynuować owocną współpracę z Oplem. To rzetelna i przyjazna marka, które doskonale pasuje do Bundesligi i klubu Mainz 05. Nasze partnerskie relacje rodzą wiele wspólnych inicjatyw, ważnych dla obu stron” – powiedział Harald Strutz, prezydent FSV Mainz 05.

Eksperci z branży i fani futbolu zgodnie twierdzą, że 2,5 roku po powrocie do sponsoringu sportowego, Opel jest znów w pierwszej dziesiątce najważniejszych sponsorów niemieckiej piłki nożnej1. Marka współpracuje nie tylko z ligą zawodową. Opel angażuje się również w wiele lokalnych inicjatyw promujących sport. Dobrym przykładem jest m.in. organizowany po raz trzeci OPEL FAMILY CUP, czyli rodzinny turniej piłkarski, rozgrywany w różnych regionach Niemiec. Patronem wydarzenia ponownie będzie ambasador marki Opel, trener Borussii Dortmund, Jürgen Klopp.

Opel i Vauxhall są obecne również w świecie futbolu poza granicami Niemiec, gdzie współpracują z siedmioma europejskimi drużynami. Marka Vauxhall jest oficjalnym partnerem czterech reprezentacji narodowych: Anglii, Szkocji, Walii oraz Irlandii Północnej, a także klubu FC Liverpool w angielskiej Premiership. Błyskawica Opla widnieje natomiast na koszulkach zawodników Galatasaray AS w Turcji oraz Feyenoord Rotterdam w Holandii.


Formularz kontaktowy

W celu wysłania do nas zapytania lub informacji prosimy wypełnić formularz kontaktowy

Imię*:
Nazwisko*:
Firma:
E-mail*:
Telefon*:
Wybierz dział*:
Wybierz lokalizację*:
VIN pojazdu:
Wiadomość*:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MW MuchaAuto sp. z o.o.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW MuchaAuto sp. z o.o. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MW MuchaAuto sp. z o.o. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MW MuchaAuto sp. z o.o.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).

 
proszę wpisać numer
  
*pole wymagane

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MW MuchaAuto sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Gliwice

ul. Tarnogórska 188a
44-105 Gliwice
woj. śląskie

SALON GLIWICE


Oświęcim

ul. Krakowska 21
32-600 Oświęcim
woj. małopolskie

SALON OŚWIĘCIM


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC


Bielsko-Biała

ul. Warszawska 158
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie

SALON BIELSKO-BIAŁA


 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland   |   Grandland