HURTOWNIA ORYGINALNYCH CZĘŚCI OPEL

Program handlowy dla warsztatów i sklepów motoryzacyjnych.

 

Od kilkunastu lat zajmujemy się sprzedażą hurtową oryginalnych części zamiennych marki Opel i Chevrolet.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie procesów obsługi które zapewniają pełne zadowolenia naszych stałych odbiorców. Pozycja lidera w sprzedaży oryginalnych części Opel pozwala nam zaproponować dobrą ofertą cenową, ale także zobowiązuje dlatego staramy się aby jakość obsługi była zawsze na wysokim poziomie.

 

Dział handlowy specjalizujący się w obsłudze sprzedaży hurtowej mamy zlokalizowany w naszym punkcie w Tychach przy ul. Beskidzkiej 51. Oprócz wymienionej lokalizacji posiadamy także punkty w Mikołowie i Sosnowcu gdzie można odebrać lub zamówić części.

Zamówienia można składać drogą mailową, poprzez platformę zakupową lub telefonicznie.

Towar może być dostarczony naszym transportem, firmą kurierską lub do odbioru osobistego w jednej z naszych trzech lokalizacji.

Sposób dostawy oraz warunki handlowe ustalane są indywidualnie.

 

Prowadzisz sklep, warsztat używasz katalogów doboru części i znasz nr części?

Jeżeli tak możesz zarejestrować się korzystać z naszej platformy zakupowej opartej na sklepie internetowym. Za pośrednictwem platformy można sprawdzić aktualne ceny, sprawdzić dostępność w naszych magazynach oraz magazynie głównym i oczywiście złożyć zamówienie.

Logowanie do platformy zakupowej:

https://www.mwauto.com.pl/hurtownia/sklep-logowanie.php

Po zarejestrowaniu skontaktuj się z nami w celu ustalenia warunków współpracy i uruchomieniu dostępu.

 

Poszukujesz, potrzebujesz oryginalnych części? Sprawdź nas !

 

Formularz kontaktowy

W celu wysłania do nas zapytania lub informacji prosimy wypełnić formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

W celu wysłania do nas zapytania lub informacji prosimy wypełnić formularz kontaktowy

Imię*:
Nazwisko*:
Firma:
E-mail*:
Telefon*:
Wybierz dział*:
Wybierz lokalizację*:
VIN pojazdu:
Wiadomość*:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MW Auto sp. z o.o.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW Auto sp. z o.o. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MW Auto sp. z o.o. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MW Auto sp. z o.o.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).

 
proszę wpisać numer
  
*pole wymagane