Regenerowane części Opel

Regenerowane Części Opel* to oryginalne części przemysłowo regenerowane, aby ponownie służyć jako pełnowartościowe części zamienne. Używane części są przekazywane do centrum regeneracji, gdzie są rozmontowywane, sprawdzane pod kątem możliwości ponownego wykorzystania, oczyszczane i składane zgodnie z normami i standardami jakości Opla. Takie połączenie elementów zregenerowanych z nowymi daje wysokiej jakości części zamienne, dzięki którym oszczędzić możesz nawet do 50% w porównaniu z fabrycznie nowymi odpowiednikami.

 

Nasze portfolio

Dostępnych jest ponad 2 000 części regenerowanych. Lista pozycji obejmuje szeroki zakres grup produktów, w tym silniki, głowice cylindrów, rozruszniki, alternatory, turbosprężarki, kompresory, skrzynie biegów, zaciski hamulcowe, pompy wtryskowe, sterowniki wtrysku, wały napędowe, sterowniki silnika, radioodtwarzecze i wskaźniki. Dostępność części jest na bieżąco aktualizowana i uzupełniana o nowe elementy. Szczegółowych informacji udzielają dealerzy marki Opel.

 

 

Twoje korzyści

* Oszczędność do 50% w porównaniu z fabrycznie nowymi odpowiednikami - idealne rozwiązanie ograniczające koszty napraw

* Szeroki asortyment - obejmuje wiele grup produktowych i modeli

* Wysoka jakość wykonania - ochrona gwarancyjna taka jak dla fabrycznie nowych części

* Pełna zgodność z oryginalną specyfikacją - części idealnie dopasowane i kompatybilne z innymi podzespołami

* Ochrona środowiska naturalnego - oszczędność surowców i energii potrzebnych do produkcji części

* Wyższa wartośc odsprzedaży Twojego Opla


 

*Program regeneracji obejmuje procesy naprawy i odnawiania używanych części:

W procesie regeneracji używane komponenty są rozmontowywane na części pierwsze, każda z nich jest sprawdzana pod kątem możliwości ponownego zastosowania, a następie czyszczona, i o ile to możliwe aktualizowana, np. nowym oprogramowaniem. Elementy uszkodzone lub zużyte są wymieniane na fabrycznie nowe, a całości ponownie składana. Zmontowane części przechodzą szereg testów i kontroli, które są identyczne jak dla ich fabrycznie nowych odpowiedników. Proces regeneracji dotyczy między innymi całych silników.

Odnawianiu poddawane są części używane, które po kontroli związanej z oceną ich ponownej przydatności są oczyszczane, sprawdzane i pakowane, aby ponownie trafić na rynek. (Proces odnowy części dotyczy między innymi zestawów wskaźników).


Formularz kontaktowy

W celu wysłania do nas zapytania lub informacji prosimy wypełnić formularz kontaktowy

Imię*:
Nazwisko*:
Firma:
E-mail*:
Telefon*:
Wybierz dział*:
Wybierz lokalizację*:
VIN pojazdu:
Wiadomość*:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MW Auto sp. z o.o.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW Auto sp. z o.o. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MW Auto sp. z o.o. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MW Auto sp. z o.o.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).

 
proszę wpisać numer
  
*pole wymagane