Regularne wykonywanie przeglądu i serwisu klimatyzacji samochodowej to pewność bezawaryjnego działania układu klimatyzacji. W serwisie MW Auto proponujemy: przegląd klimatyzacji wraz z regeneracją czynnika, dezynfekcję oraz czyszczenie klimatyzacji metodą biologiczną. Poznaj naszą ofertę i umów się na wizytę w serwisie MW Auto!


Przegląd klimatyzacji i regeneracja czynnika

Klimatyzacja w samochodzie jest układem, którego zadaniem jest poprawienie komfortu podróżowania. Poza funkcją schładzania rozgrzanego wnętrza samochodu, istotnym działaniem jest przyspieszenie procesu odparowywania szyb w samochodzie. Przegląd klimatyzacji jest często jedynym sposobem do sprawdzenia poprawności działania układu klimatyzacji.

Tylko 150 zł*

* Cena promocyjna – dostępna w terminie od 20 marca do 31 sierpnia


Dezynfekcja metodą ozonowania

Dezynfekcja klimatyzacji lub tzw. odgrzybianie klimatyzacji to ważna czynność, którą należy wykonywać co najmniej raz w roku, dbając tym samym o zdrowie osób korzystających z samochodu. Kumulujące się w parowniku grzyby i pleśń wraz z powietrzem dostają się bowiem do wnętrza samochodu, powodując nieprzyjemny zapach, złe samopoczucie, a nawet alergie.

Od 89 zł*

* Cena promocyjna zależna od modelu auta


Czyszczenie klimatyzacji metodą biologiczną

Dezynfekcja metodą ozonowania z biegiem lat jest coraz mniej skuteczna.

Na parowniku gromadzą się bowiem bakterie, grzyby i chorobotwórcze drobnoustroje, które można usunąć tylko metodą biologiczną lub chemiczną.

Tylko 431 zł

Formularz kontaktowy

W celu wysłania do nas zapytania lub informacji prosimy wypełnić formularz kontaktowy

Imię*:
Nazwisko*:
Firma:
E-mail*:
Telefon*:
Wybierz dział*:
Wybierz lokalizację*:
VIN pojazdu:
Wiadomość*:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MW Auto sp. z o.o.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW Auto sp. z o.o. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MW Auto sp. z o.o. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MW Auto sp. z o.o.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).

 
proszę wpisać numer
  
*pole wymagane