Promocje serwisowe

Zapoznaj się z naszą ofertą promocyjną na produkty i usługi serwisowe. Dzięki naszym specjalnym programom użytkowanie samochodu będzie bezproblemowe i przyjemne, a Ty będziesz mógł w pełni cieszyć się z jazdy Twoim Oplem.


Serwis klimatyzacji

Profesjonalny serwis klimatyzacji w najlepszej cenie w regionie


Opel FlexCare-e - dla samochodów elektrycznych

Opel FlexCare-e, to kompleksowy program dodatkowej ochrony kierowcy i samochodu. Wygodne pakiety obejmują pomoc drogową Opel Assistance, Ochronę Pogwarancyjną, Obsługę Okresową i Elementy Eksploatacyjne.


OPEL FLEXCARE. Podróżuj bezpiecznie i komfortowo.

FlexCare to kompleksowy program dodatkowej ochrony kierowcy i samochodu. Wygodne pakiety obejmują pomoc drogową Opel Assistance, Ochronę Pogwarancyjną, Obsługę Okresową i Elementy Eksploatacyjne. Podejmij decyzję już dziś i nie martw się nieprzewidzianymi kosztami w przyszłości. Teraz umowę możesz również zawrzeć online. Sprawdź nasze pakiety FlexCare i wybierz poziom ochrony najlepszy dla Twojego Opla.


Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów

Regularna wymiana oleju to zasadnicza czynność wpływająca na właściwe funkcjonowanie i żywotność skrzyni. W sytuacjach poważnych problemów i awarii zapewniamy pełny serwis automatycznych skrzyni biegów specjalizując się w marce Opel.


Przegląd okresowy

Regularnie wykonywane przeglądy okresowe są niezbędne dla zapewnienia niezawodności i trwałości Twojego samochodu.


Sprawdzenie samochodu przed zakupem

Masz zamiar kupić używanego Opla, nie jesteś pewien jego stanu technicznego?


Wymiana oleju silnikowego

Zadbamy o Ciebie i Twojego Opla.


Formularz kontaktowy

W celu wysłania do nas zapytania lub informacji prosimy wypełnić formularz kontaktowy

Imię*:
Nazwisko*:
Firma:
E-mail*:
Telefon*:
Wybierz dział*:
Wybierz lokalizację*:
VIN pojazdu:
Wiadomość*:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MW Auto sp. z o.o.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW Auto sp. z o.o. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MW Auto sp. z o.o. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MW Auto sp. z o.o.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).

 
proszę wpisać numer
  
*pole wymagane