SAMOCHODY DLA FIRM - OBSŁUGA FLOTOWA FIRM

Oprócz preferencyjnych warunków oferujemy Państwu dogodne formy kredytu, leasingu, wynajmu długoterminowego oraz pakiet ubezpieczeniowy na korzystnych warunkach. Wybierając samochody marki Opel na potrzeby Państwa firm decydujecie się Państwo na produkty znane z najwyższej jakości, komfortu, zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa.

Naszym Klientom flotowym zapewniamy bezgotówkową obsługę serwisową (przy podpisaniu umowy):

  • przeglądy okresowe
  • diagnostyka samochodowa
  • naprawy mechaniczne
  • naprawy blacharsko-lakiernicze
  • usługi "Door to Door"
  • park samochodów zastępczych

Prosimy o zapytania do Przedstawiciela Działu Sprzedaży Flotowej, które pozwolą nam przygotować dla Państwa specjalną ofertę.

Obsługujemy firmy nie tylko z województwa śląskiego, ale z całej Polski.

Zapraszamy do kontaktu.

Formularz kontaktowy

W celu wysłania do nas zapytania lub informacji prosimy wypełnić formularz kontaktowy

Imię*:
Nazwisko*:
Firma:
E-mail*:
Telefon*:
Wybierz dział*:
Wybierz lokalizację*:
VIN pojazdu:
Wiadomość*:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MW Auto sp. z o.o.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW Auto sp. z o.o. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MW Auto sp. z o.o. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MW Auto sp. z o.o.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).

 
proszę wpisać numer
  
*pole wymagane