Opel MW Auto
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
OPEL COMBO VAN.

OPEL COMBO VAN.

Dwie długości, dwie wysokości, sześć silników, dostępna opcjonalnie skrzynia Easytronic® i ładowność sięgająca 1 tony, to wszystko oferują Ci dostawcze Ople Combo Van. Oczekujesz więcej? Combo Van to najlepszy wybór.

AKCESORIA COMBO VANA.

Combo Van dostępny jest w wielu wersjach wyposażenia oraz z wieloma dodatkowymi opcjami do wyboru. Aby Twój Combo Van był jeszcze bardziej wyjątkowy, proponujemy szeroką gamę oryginalnych Akcesoriów Opel.


Opel Combo Van - Komfort i wygoda

Komfort i wygoda

Usiądź wygodnie i rozgość się. Przy takiej ilości czasu jaką spędzamy w samochodach, ich wnętrza stają się dla nas drugim domem. Tu znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, aby Twój Opel wyglądał wspaniale i był tak wygodny, jak lubisz. Od dywaników po systemy zabezpieczenia bagażu i o wiele, wiele więcej.

 

 


Opel Combo Van - Systemy audio-informacyjne

Systemy audio-informacyjne

Podróż z dobrym systemem audio-informacyjnym jest bardziej przyjemna, a dotarcie na miejsce jeszcze łatwiejsze. Zestawy multimedialne Opla to bardzo zaawansowane technologicznie urządzenia. Bądź zawsze w kontakcie ze światem dzięki takim multimedialnym rozwiązaniom jak stacja dokująca systemu nawigacji.

 

 


Opel Combo Van - Bezpieczeństwo i ochrona

Bezpieczeństwo i ochrona

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i wygląd Twojego Combo. Od chlapaczy poprzez drewniane panele chroniące przestrzeń ładunkową po pokrowce zabezpieczające tapicerkę foteli. Znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz, abyś Ty i Twoi współpracownicy podróżowali bezpiecznie, a Twój Opel długo wyglądał tak, jak w dniu kiedy go kupiłeś.

 

 


Opel Combo Van - Systemy transportu bagażu

Systemy transportu bagażu

Opel z łatwością pomieści wszystkie Twoje ładunki. Szeroki wybór akcesoriów transportowych pomoże ci wygodnie wykorzystać przestrzeń ładunkową w codziennej pracy. Nasza oferta obejmuje oryginalne akcesoria Opla oraz produkty naszego partnera, firmy Thule, lidera rynku rozwiązań transportowych.

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MW MuchaAuto sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Gliwice

ul. Tarnogórska 188a
44-105 Gliwice
woj. śląskie

SALON GLIWICE


Oświęcim

ul. Krakowska 21
32-600 Oświęcim
woj. małopolskie

SALON OŚWIĘCIM


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC


Bielsko-Biała

ul. Warszawska 158
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie

SALON BIELSKO-BIAŁA


 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland   |   Grandland