Opel MW Auto
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
OPEL COMBO VAN.

OPEL COMBO VAN.

Dwie długości, dwie wysokości, sześć silników, dostępna opcjonalnie skrzynia Easytronic® i ładowność sięgająca 1 tony, to wszystko oferują Ci dostawcze Ople Combo Van. Oczekujesz więcej? Combo Van to najlepszy wybór.

ELASTYCZNY, POJEMNY I WSZECHSTRONNY.

Opel Combo Van z łatwością poradzi sobie z najcięższymi zadaniami, dysponując największą objętością, ładownością i najdłuższym przedziałem ładunkowym w swojej klasie.


Opel Combo Van - Dwuwachaczowe zawieszenie tylne

Dwuwahaczowe zawieszenie tylne

Opel Combo Van wyposażony jest w innowacyjne, dwuwahaczowe niezależne zawieszenie. Zapewnia ono maksymalny komfort i przyczepność w każdych warunkach drogowych, przy niewielkich wymiarach, które nie zabierają przestrzeni ładunkowej. Modułowa konstrukcja pozwala na konfigurację odpowiadającą żądanej charakterystyce i zastosowaniu pojazdu.

Na przykład, dla wersji o ładowności 1 tony (rekord w tej klasie pojazdów), ze standardowym stabilizatorem poprzecznym, zawieszenie zostało zestrojone tak, aby umożliwić maksymalne obciążenie na tylną oś wynoszące 1450 kg.


Opel Combo Van - 2 długości, 2 wysokości

Dwie długości i dwie wysokości

Ogromna pojemność, dwie długości – 4,39 i 4,74 m oraz dwie wysokości – 1,85 i 2,10 m zapewniają Oplowi Combo Van wyjątkowe możliwości ładunkowe.

Pojemność wersji z krótkim rozstawem osi to 3400 litrów, co czyni go najlepszym w swojej klasie, wersja z długim rozstawem osi pomieści 4200 litrów, a ze złożonym fotelem pasażera 4600 litrów. Niedoścignionym w swojej klasie czynią go także długość przedziału ładunkowego wynosząca 1820 (L1) i 2170 mm (L2) oraz szerokość 1740 mm i szerokość między nadkolami 1230 mm.

 


Opel Combo Van - Łatwy załadunek i rozładunek

Łatwy załadunek i rozładunek

Łatwy dostęp jest równie ważny jak przestrzeń. Combo Van ma bardzo szerokie drzwi z tyłu i pojedyncze lub podwójne drzwi przesuwne z boku oraz wygodny, poprowadzony na wysokości zaledwie 54,5 cm próg załadowczy. Te cechy lokują go na czele swojego segmentu.

 

 

 

 


Opel Combo Van - Tylny luk dachowy

Tylny luk dachowy

Często przewozisz długie przedmioty? Dostępny za dopłatą w Oplu Combo Van, z krótkim rozstawem osi, luk dachowy z unoszoną do góry pokrywą pozwala na przewożenie długich przedmiotów, jak drabiny, rury itp.

 

 

 

 

 


Opel Combo Van - Pochylane i składane siedzenie

Pochylane i składane siedzenie

Potrzebujesz dodatkowej długości i pojemności ładunkowej? Dostępny za dopłatą pochylany i składany fotel pasażera uwalnia łatwo dostępną, dodatkową przestrzeń i zwiększa długość ładunkową do 3400 mm (L2).

 

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MW MuchaAuto sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Gliwice

ul. Tarnogórska 188a
44-105 Gliwice
woj. śląskie

SALON GLIWICE


Oświęcim

ul. Krakowska 21
32-600 Oświęcim
woj. małopolskie

SALON OŚWIĘCIM


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC


Bielsko-Biała

ul. Warszawska 158
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie

SALON BIELSKO-BIAŁA


 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland   |   Grandland