Opel MW Auto
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
OPEL COMBO VAN.

OPEL COMBO VAN.

Dwie długości, dwie wysokości, sześć silników, dostępna opcjonalnie skrzynia Easytronic® i ładowność sięgająca 1 tony, to wszystko oferują Ci dostawcze Ople Combo Van. Oczekujesz więcej? Combo Van to najlepszy wybór.

PRZEMYŚLANA FUNKCJONALNOŚĆ.

Wspaniałe wzornictwo i subtelna elegancja czynią z Opla Combo Van mocny atut i przekonującą wizytówkę Twojego biznesu.


Opel Combo Van - Stylistyka nadwozia

Stylistyka nadwozia

Przemyślana funkcjonalnie konstrukcja nadwozia Opla Combo Van tworzy wizerunek wytrzymałego i elastycznego pojazdu – lidera w swojej klasie. Wyraziście ukształtowane nadkola i błotniki podkreślają jego solidność. Głęboko osadzona przednia szyba i nisko zarysowana linia maski zapewniają kierowcy doskonałą widoczność. Duże, panoramiczne lusterka boczne z kierunkowskazami oraz nisko poprowadzona tylna szyba dają świetną widoczność do tyłu.

Przykryte przezroczystym kloszem, zachodzące na boki zespolone lampy przednie ze światłami do jazdy dziennej, są atrakcyjne wizualnie a zarazem bardzo wydajne. Dla ochrony przed uszkodzeniami światła tylne są umieszczone wysoko, a przednie lampy przeciwmgielne osadzone głęboko w swoich gniazdach. Potężnie wyglądające zderzaki z przodu i z tyłu są wytrzymałe i praktyczne.


Opel Combo Van - Stylistyka wnętrza

Stylistyka wnętrza

Wygoda kierowcy i pasażerów była dla konstruktorów Opla Combo Van absolutnym priorytetem. Deska rozdzielcza jest przejrzysta i ergonomicznie ukształtowana, kierownicę można regulować w dwóch płaszczyznach, a wszystkie przełączniki są w zasięgu ręki.

Stworzyliśmy wnętrze, które jest nie tylko ergonomiczne, ale także solidne i przyjazne dla użytkownika. Mnóstwo przestrzeni na podręczny bagaż, schowki i inne udogodnienia znajdują się dokładnie tam, gdzie są najłatwiej dostępne.

Głęboko profilowane fotele Opla Combo Van zostały przygotowane z myślą o długich godzinach, jakie spędzasz w nich Ty i Twoi pracownicy. O komfort dbają też duże nawiewy systemu ogrzewania i wentylacji. W efekcie dostajesz wygodne wnętrze, sprzyjające odprężeniu nawet podczas długich godzin pracy.

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MW MuchaAuto sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Gliwice

ul. Tarnogórska 188a
44-105 Gliwice
woj. śląskie

SALON GLIWICE


Oświęcim

ul. Krakowska 21
32-600 Oświęcim
woj. małopolskie

SALON OŚWIĘCIM


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC


Bielsko-Biała

ul. Warszawska 158
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie

SALON BIELSKO-BIAŁA


 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland   |   Grandland