Opel MW Auto
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
OPEL CORSA VAN.

OPEL CORSA VAN.

Opel Corsa Van jest pełen przyjemnych niespodzianek. Daje frajdę z prowadzenia, jest wyjątkowo ekonomiczny, wytrzymały i wysoce niezawodny. Ale naprawdę zachwyci Cię tym, jak wiele użyteczności można zapakować w tak zwartą, elegancką formę.

NISKIE KOSZTY EKSPLOATACYJNE.

Podobnie jak siostrzana osobowa Corsa, model Corsa Van to bardzo dynamiczny pojazd. Ten uniwersalny van dodatkowo zaskakuje niskimi kosztami, dając użytkownikowi poczucie psychicznego komfortu i gwarancję bezproblemowej eksploatacji.


Opel Corsa Van - Silniki benzynowe

Silniki benzynowe

Nowe benzynowe jednostki napędowe nowego Opla Corsy wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania, w tym technologię zmiennych faz rozrządu dostarczają więcej mocy w szerszym zakresie obrotów przy jednoczesnym zachowaniu umiarkowanego zużycia paliwa.

Do wyboru są silniki w szerokim zakresie mocy:

  • 1.0 TWINPORT o mocy 48 kW/65 KM
  • 1.2 TWINPORT o mocy 51 kW/70 KM
  • 1.2 TWINPORT o mocy 63 kW/85 KM (dostępny także z przekładnią zautomatyzowaną Easytronic®)

Opel Corsa Van - Silniki wysokoprężne

Silniki wysokoprężne

Silniki wysokoprężne Opla Corsy to nowoczesne jednostki wyposażone w zaawansowane technologie, takie jak układ recyrkulacji spalin, turbosprężarkę o zmiennej geometrii oraz elektroniczne czujniki położenia wałków rozrządu, dzięki którym uzyskują one większą moc przy jednoczesnym obniżeniu spalania i emisji CO2.

Dostępne są następujące silniki:

  • 1.3 CDTI ECOTEC® o mocy 55 kW/75 KM z filtrem DPF oraz z opcjonalnym systemem Start/Stop
  • 1.3 CDTI ECOTEC® o mocy 70 kW/95 KM z filtrem DPF i systemem Start/Stop

Opel Corsa Van - System Start/Stop

System Start/Stop

To rozwiązanie szczególnie przydatne w ruchu miejskim – pozwala na oszczędność paliwa i tym samym zmniejszenie emisji spalin. Po zatrzymaniu i włączeniu biegu jałowego, silnik jest automatycznie wyłączany. Wznowienie jego pracy następuje

w płynny sposób po ponownym wciśnięciu pedału sprzęgła. System jest sprzężony z układem klimatyzacji, co zapobiega wyłączeniu silnika, gdy temperatura wnętrza nie osiągnęła pożądanego poziomu.

System Start/Stop jest dodatkowym wyposażeniem z silnikiem 1.3 CDTI, 55 kW/75 KM z manualną skrzynią biegów, a standardem z silnikiem 1.3 CDTI, 70 kW/95 KM.


Opel Corsa Van - Przeglądy okresowe

Przeglądy okresowe

Bardzo dobre parametry jezdne Opla Corsa Van wiążą się także z długimi przebiegami między przeglądami. Zgodnie z harmonogramem, wizyta w serwisie wymagana jest co 60 000 km lub co 2 lata. Przegląd pośredni następuje co 30 000 km.

 

 

 

 


Bezpieczeństwo

Opel Corsa Van został wyposażony w szereg skutecznych zabezpieczeń, takich jak elektroniczny immobilizer, dzięki którym można spać i pracować spokojniej.


Zużycie paliwa: miasto 4,3-7,3, autostrada 3,2-4,6, cykl mieszany 3,6-5,6 l/100 km. Emisja CO2: cykl mieszanym 95-132 g/km.Wartości zużycia paliwa i emisji spalin dla silników spełniających normę Euro 5 zostały określone zgodnie z dyrektywami 2007/715/EC i 2008/692/EC i mierzone są dla pojazdów gotowych do jazdy, zgodnie z tymi regulacjami.

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MW MuchaAuto sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Gliwice

ul. Tarnogórska 188a
44-105 Gliwice
woj. śląskie

SALON GLIWICE


Oświęcim

ul. Krakowska 21
32-600 Oświęcim
woj. małopolskie

SALON OŚWIĘCIM


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC


Bielsko-Biała

ul. Warszawska 158
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie

SALON BIELSKO-BIAŁA


 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland   |   Grandland