Opel MW Auto
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
NOWY OPEL ADAM

NOWY OPEL ADAM

Nowy Opel ADAM jest zupełnie inny. To nie tylko odważna sylwetka i jaskrawe kolory. Twojego ADAMa możesz sam zaprojektować tak, aby mówiło o Was całe miasto. Dzięki trzem wyjściowym stylizacjom możesz skonfigurować to modne, miejskie auto jako energetycznego ADAMa SLAM, zakręconego ADAMa JAM lub eleganckiego ADAMa GLAM.

AKCESORIA OPLA ADAMa.

Jeden samochód – tysiące kombinacji. Opel ADAM to nieprzebrane możliwości personalizacji. To bardzo prawdopodobne, że dzięki naszym oryginalnym akcesoriom żaden ADAM nie będzie podobny do drugiego – to prawdziwy indywidualista, podobnie jak Ty. Obojętne czy szukasz odjazdowych obręczy kół, czy niepowtarzalnego ozdobnego wzoru. Mamy wszystko, aby ADAM stał się tylko Twój!


Opel ADAM - Stylizacja i pakiety OPC

Stylizacja i pakiety OPC

Spersonalizuj Twojego ADAMa na maksa i wyróżnij się na ulicy. Stwórz własny styl z pomocą naszych oryginalnych akcesoriów. Dodaj kilka elementów albo idź na całość w każdej z trzech stylizacji. A jeśli chcesz to potem zmienić, nie ma przeszkód. Nie zapominaj też o drobiazgach, jak folie na obudowy lusterek, czy nakrętki na wentyle.

 

 


Opel ADAM - Koła

Koła

Felgi Boomerang? Hurricane? Czy może Roullete? A mamy przecież jeszcze tyle innych wzorów obręczy dla ADAMa. Wiemy, że to trudna decyzja, ale u nas z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

 

 

 


Opel ADAM - Komfort i wygoda

Komfort i wygoda

Obojętne ile czasu spędzasz w ADAMie, mamy akcesoria, które sprawią, że poczujesz się naprawdę komfortowo. Znajdziesz u nas to, czego potrzebujesz, aby Twój ADAM wyglądał świetnie w środku i na zewnątrz – od dywaników do systemów organizacji bagażu i o wiele, wiele więcej.

 

 


Opel ADAM - Systemy transportu bagażu

Systemy transportu bagażu

Planujesz wycieczkę z przyjaciółmi, czy po prostu chcesz przewieźć swoje rzeczy z punktu A do B? Z bogatą gamą funkcjonalnych systemów transportu bagażu to łatwe. Mamy do wyboru oryginalne produkty Opla oraz produkty naszego sprawdzonego partnera – firmy Thule, lidera rynku systemów transportowych. A jeśli Twój ADAM jest wyposażony w zintegrowany bagażnik FlexFix®, możesz do niego zamówić adapter, dzięki któremu przewieziesz nawet dwa rowery (o rozstawie osi nie większym niż 1150 mm.)

 


Opel ADAM - Bezpieczeństwo i ochrona

Bezpieczeństwo i ochrona

Jedź bezpieczniej, wyglądaj lepiej. Od chlapaczy i systemów alarmowych do ochrony nadwozia i fotelików dziecięcych – znajdziesz u nas to, co potrzebne, aby ochronić siebie i Twoją rodzinę, a także na długo zachować wygląd ADAMa w takim stanie, jak w dniu, kiedy go odebrałeś z salonu. Nasze pokrowce i osłony przedniej szyby zapewniają ochronę i wyglądają świetnie.

 

 


Opel ADAM - Systemy audio-informacyjne

Systemy audio i multimedialne

Bądź zawsze w kontakcie ze światem dzięki naszym produktom, w tym: adapterom, portalom dla smartfonów i uchwytom na telefony komórkowe.

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MW MuchaAuto sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Gliwice

ul. Tarnogórska 188a
44-105 Gliwice
woj. śląskie

SALON GLIWICE


Oświęcim

ul. Krakowska 21
32-600 Oświęcim
woj. małopolskie

SALON OŚWIĘCIM


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC


Bielsko-Biała

ul. Warszawska 158
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie

SALON BIELSKO-BIAŁA


 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland   |   Grandland