Opel MW Auto
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
NOWY OPEL ADAM

NOWY OPEL ADAM

Nowy Opel ADAM jest zupełnie inny. To nie tylko odważna sylwetka i jaskrawe kolory. Twojego ADAMa możesz sam zaprojektować tak, aby mówiło o Was całe miasto. Dzięki trzem wyjściowym stylizacjom możesz skonfigurować to modne, miejskie auto jako energetycznego ADAMa SLAM, zakręconego ADAMa JAM lub eleganckiego ADAMa GLAM.

DAJ SIĘ PORWAĆ ZABAWIE.


Opel ADAM – Intellilink

IntelliLink

ADAMa możesz wyposażyć w opcjonalną technologię IntelliLink. To inteligentny, stylowy, zintegrowany system multimedialny dzięki któremu masz dostęp do muzyki, zdjęć, filmów, map i ulubionych miejsc w sieci – przesyłanych wprost z kompatybilnego smartfona na duży, łatwy w obsłudze 7-calowy ekran dotykowy.

 

 

 


Opel ADAM - radio, złącza USB, AUX-in, łącze Bluetooth

Poczuj rytm

Sterowanie funkcjami audio obejmuje takie źródła dźwięku, jak radio, złącza USB, AUX-in, łącze Bluetooth®. Jeśli korzystasz z USB, IntelliLink pobierając dane z zasobów internetowego serwisu muzycznego Gracenote® – wyświetli informacje o odtwarzanym utworze oraz okładkę albumu. Możesz zatem słuchać utworów pasujących doTwojego nastroju gdziekolwiek się znajdziesz. Wybierając opcjonalny system nagłośnienia Infinity, możesz rozkoszować się wysoką jakością dźwięku.

 


Nie zapomnij popcornu

Zanurz się we wspomnieniach przeglądając zdjęcia i filmy. Menu Home pozwala wybierać fotki i klipy z urządzeń zewnętrznych podłączonych poprzez złącza USB lub AUX-in. Pamiętaj jednak, że materiały wizualne nie będą wyświetlane podczas jazdy. Masz ochotę na seans? Po prostu zrób sobie przerwę i oglądaj.


Opel ADAM - IntelliLink

ADAM dzwoni do domu

Zarówno radioodtwarzacz CD 3.0 BT jak i system IntelliLink wyposażone są w złącze Bluetooth®. Dla Twojej wygody, najważniejsze funkcjonalności telefonu obsłużysz przyciskami na kole kierownicy. Jeśli system nie jest skonfigurowany z urządzeniem, na ekranie pojawią się instrukcje jak to zrobić. IntelliLink jest przystosowany do sparowania aż 5 telefonów jednocześnie. Po podłączeniu aparatu system ładuje do pamięci jego książkę adresową.

 


Opel ADAM - Media na żądanie

Media na żądanie

System IntelliLink obsługuje wybrane aplikacje na smartfony, w tym StitcherTM do odbioru audycji radiowych czy podcastów z całego świata. TuneIn umożliwia odbiór ponad 100 000 stacji radiowych na żywo bez dodatkowych opłat.

 

 

 

 


Opel ADAM - Inteligentna nawigacja

Inteligentna nawigacja

Jedną z najbardziej przydatnych aplikacji obsługiwanych przez IntelliLink jest nawigacja BringGo* z modułem GPS. Podłącz iPhone’a przez złącze USB lub smartfona z systemem operacyjnym Android przez łącze Bluetooth®, a BringGo wyświetli mapy w widoku 3D na głównym wyświetlaczu samochodu i zaprowadzi Cię do celu zakręt po zakręcie. Synteza mowy obsługiwana jest przez smartfona.

 

 


Nawigacja BringGo zawiera:

  • informacje o służbach ratunkowych (m.in. policja, straż pożarna, szpitale)
  • informacje o ciekawych miejscach POI (points of interest)
  • wyszukiwanie punktów w okolicy przez Google
  • lokalizator „gdzie jestem”
  • informacje o ruchu drogowym przekazywane na bieżąco
  • mapy w widoku 3D
  • możliwość korzystania z nawigacji bez dostępu do Internetu, a tym samym bez dodatkowych opłat za transfer danych

* BringGo jest kompatybilna tylko z systemem IntelliLink. Ze wzdlędu na stałe modyfikacje, użytkownicy są zobowiązani do sprawdzenia (przed nabyciem aplikacji) jej kompatybilności z posiadanym przez nich telefonem i sprawdzenia ilości dostępnej w telefonie pamięci.
Więcej informacji znajdziesz na www.bringgo.com


Opel ADAM - Siri Eyes Free

ADAM & Siri Eyes Free

Wybierz piosenkę, wykonaj telefon lub wyślij SMS, bez odrywania oczu i rąk od kierownicy. Aplikacja Siri Eyes Free (Aplikacja dostępna na wybrane urządzenia firmy Apple: iPhone 4S, iPhone 5 i 6, iPad 3 i 4 generacji i iPad mini, iPad touch 4 generacji. Aplikacja obecnie jest niedostępna w języku polskim.) to inteligentna, osobista asystentka od Apple, która integruje iPhone'a z systemem IntelliLink Twojego ADAMa. Z nią jazda jest wygodniejsza i przyjemniejsza. Po naciśnięciu przycisku na kierownicy, użytkownicy iPhone'ów mogą poprosić Siri, aby wykonała połączenie telefoniczne, odtworzyła ulubiony kawałek, napisała SMS lub e-mail, odczytała odebraną wiadomość, podała wskazówki nawigacyjne lub przypomniała wpisy z kalendarza. Wykorzystując uchwyt FlexDock® możesz zamontować Twoje urządzenie Apple w zasięgu wzroku i dzięki Siri Eyes Free sterować nawigacją Apple Maps przy pomocy komend głosowych.

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MW MuchaAuto sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Gliwice

ul. Tarnogórska 188a
44-105 Gliwice
woj. śląskie

SALON GLIWICE


Oświęcim

ul. Krakowska 21
32-600 Oświęcim
woj. małopolskie

SALON OŚWIĘCIM


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC


Bielsko-Biała

ul. Warszawska 158
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie

SALON BIELSKO-BIAŁA


 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland   |   Grandland