Opel MW Auto
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
NOWY OPEL ADAM

NOWY OPEL ADAM

Nowy Opel ADAM jest zupełnie inny. To nie tylko odważna sylwetka i jaskrawe kolory. Twojego ADAMa możesz sam zaprojektować tak, aby mówiło o Was całe miasto. Dzięki trzem wyjściowym stylizacjom możesz skonfigurować to modne, miejskie auto jako energetycznego ADAMa SLAM, zakręconego ADAMa JAM lub eleganckiego ADAMa GLAM.

EKSCYTUJĄCY W ŚRODKU I NA ZEWNĄTRZ.

Opel ADAM łączy śmiałe i ponadczasowe wzornictwo z najczystszą indywidualnością. Kombinacje kolorów i wykończeń są tak różnorodne, jak klienci, dla których ADAM został stworzony.


Opel ADAM - Stylistyka nadwozia

Stylistyka nadwozia

ADAM to małe cudo, które spersonalizujesz zgodnie z własną wizją. Przy długości 3,7 m i szerokości 1,96 m nie tylko prezentuje się wyjątkowo dynamicznie. On taki właśnie jest. Jego niewielkie rozmiary ułatwiają parkowanie, a postawna sylwetka zapewnia płynne poruszanie się po miejskiej dżungli.

Sylwetka ADAMa zawdzięcza swoją wyjątkowość krótkiej masce, wygiętej linii dachu i stromo ściętemu tyłowi. Koncepcja „falującego” dachu została urzeczywistniona dzięki błyszczącym, czarnym elementom, które wizualnie oddzielają dach od reszty nadwozia. Chromowana listwa nad oknami przypomina linię zakreśloną piórem – najpierw grubą, potem coraz cieńszą. A wszystko to zwieńczone emblematem ADAMa u podstawy trzeciego słupka dachowego, gdzie szyba bocyna płynnie zbiega się z szybą tylną. Kształt nadwozia ucieleśnia atletyzm i precyzję, wykorzystując charakterystyczny motyw ostrza poprowadzony w dolnej części drzwi oraz linię łączącą klamkę z tylnymi lampami.

Z tyłu ADAM wygląda muskularnie i przysadziście, dzięki wysklepionym błotnikom i szeroko rozstawionym lampom. Ich wykończenie odwzorowuje wygląd przednich reflektorów – z czarnymi oprawami i chromowanym skrzydłem, podkreślającym charakterystyczny dla Opla efekt świetlny. Podobnie jak Astra GTC, ADAM wyposażony jest w ergonomiczny uchwyt w logo marki, który otwiera klapę bagażnika, upraszczając stylistykę tyłu nadwozia.


Opel ADAM - Stylistyka wnętrza

Stylistyka wnętrza

ADAM nie tylko świetnie wygląda z zewnątrz. W środku jest równie stylowy i wyjątkowy. Trzy tonacje wykończenia dają zupełnie różne wrażenia stylistycznie. Twój ADAM może przybrać jeden z 17 kolorów, wzorów i faktur pokrycia deski rozdzielczej, ale jedno pozostaje niezmienne – wysoka jakość materiałów. Dla Twojej pełnej satysfakcji.

W przyjaźnie zaprojektowanym wnętrzu odnajdziesz subtelną grę wyrazistych linii, płynnie poprowadzonych płaszczyzn oraz kontrastowych przejść. To właśnie tutaj, artystyczny kunszt spotyka się z niemiecką precyzją i dbałością o detale. Zresztą podobnie jak w przypadku stylistyki nadwozia ADAMa.

Miękkie uwypuklenia dookoła nawiewów przypominają napięte mięśnie. Dwubarwny akcent w kolorze tapicerki rozciąga się od dołu deski rozdzielczej na panele drzwi, wizualnie poszerzając kabinę i nadając jej wrażenie przestronności, charakterystyczne dla aut wyższej klasy. Wykończenia drzwi są zawsze wypełnione pianką i pokryte miękką tkaniną oraz winylem. Okrągłe wskaźniki, w stylu klasycznych zegarów, a także ozdobione chromem przełączniki wytwarzają aurę sportowej precyzji w klasycznym stylu. Chromowane obudowy wskaźników fascynują czerwonym podświetleniem wskazówek i pierścieni. Trójwymiarowo wyrzeźbiona kierownica z małą pokrywą poduszki powietrznej świetnie wygląda i doskonale leży w dłoniach. Matowo chromowana listwa łagodnie obejmuje precyzyjnie wykonane przełączniki sterowania.

We wnętrzu znajdują się trzy obszary, w których wykorzystano wysokiej jakości materiały dekoracyjne: górna część deski rozdzielczej, drzwi oraz konsola centralna są lakierowane w kolorze nadwozia lub pokryte drukowaną i fakturowaną folią o wzorze odpowiadającym tapicerce. Wybór należy do Ciebie.

Opcjonalne okno dachowe pozwala wypełnić wnętrze ADAMa światłem. Ale nie musisz się martwić o pogodę. ADAM oferuje Ci błękitne letnie niebo o każdej porze roku. A może wolisz gwiaździstą noc lub klasyczną, czarno-białą szachownicę? Rozświetl sobie dzień iluminowanymi podsufitkami o wybranym wzorze.

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MW MuchaAuto sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Gliwice

ul. Tarnogórska 188a
44-105 Gliwice
woj. śląskie

SALON GLIWICE


Oświęcim

ul. Krakowska 21
32-600 Oświęcim
woj. małopolskie

SALON OŚWIĘCIM


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC


Bielsko-Biała

ul. Warszawska 158
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie

SALON BIELSKO-BIAŁA


 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland   |   Grandland