Opel MW Auto
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
Nowy Opel Astra

Nowy Opel Astra

Astra po raz pierwszy z napędem hybrydowym typu plug-in o dwóch poziomach mocy. Odważny i czysty design z motywem Vizor i opcjonalnym dwubarwnym lakierem. Całkowicie cyfrowy kokpit Pure Panel z ekranem panoramicznym oraz intuicyjnymi elementami sterującymi. Wydajne silniki z 6-biegową przekładnią manualną oraz 8-biegową przekładnią automatyczną.

Nowy Opel Astra

Znowu zmienia zasady.

Nowy Opel Astra prezentuje śmiałe niemieckie wzornictwo w najczystszej postaci. W jego wnętrzu zobaczysz cyfrową deską rozdzielczą Pure Panel nowej generacji z dużymi ekranami i intuicyjnymi elementami sterującymi. Pierwsza hybrydowa wersja Astry, wydajna i niskoemisyjna, przenosi nas w nową erę motoryzacyjnych technologii. Zasiądź za kierownicą Astry z zaawansowanym hybrydowym układem napędowym o mocy 225 KM. Mówiąc prościej, nie zostawiaj jej nigdy w garażu! Jej przeznaczeniem jest droga!

Wymarzoną Astrę skonfigurujesz już jesienią tego roku!NADWOZIE.

DYNAMICZNA. TO PEWNE.

Przygotuj się na śmiały, przejrzysty i nowoczesny niemiecki design, w tym nowy przedni panel Opel Vizor. Przygotuj się też na wrażenie, jakie zrobisz za kierownicą samochodu o muskularnej sylwetce, zwracającej uwagę wyrazistymi liniami. Oto nadszedł czas, aby prowadzić samochód, który chcesz mieć a nie tylko potrzebujesz. Nadszedł czas na zupełnie Nowego Opla Astrę.WNĘTRZE.

WNĘTRZE Z PRZYSZŁOŚCI.

Poznaj nowatorską odsłonę stylistyki wnętrza i innowacje nowej generacji. W Oplu Astrze odkryjesz uproszczoną cyfrową deskę rozdzielczą Pure Panel, dostarczającą kierowcy tylko najistotniejsze dane. Zrelaksuj się w ergonomicznym fotelu AGR* kierowcy, wyposażonym w funkcję wentylacji i masażu. Rozkoszuj się przestronnym wnętrzem, wyposażeniem, wysokim komfortem i najnowocześniejszymi funkcjami łączności.

* Fotele certyfikowane przez niemieckie stowarzyszenie lekarzy i terapeutów AGR (Aktion Gesunder Rücken – Akcja na rzecz Zdrowego Kręgosłupa), spełniają najwyższe standardy ergonomii.WŁAŚCIWOŚCI JEZDNE.

KOMPAKTOWE WYMIARY. OGROMNE WRAŻENIE.

To nie tylko nowy model. To zupełnie nowe podejście do jazdy. Poznaj moc napędu hybrydowego typu plug-in, automatycznie wykorzystującego silnik benzynowy z bezpośrednim wtryskiem dla uzyskania optymalnej równowagi pomiędzy efektywnością a osiągami. Tryb elektryczny zaś umożliwia jazdę bez emisji spalin. Zaawansowane systemy bezpieczeństwa współpracujące z czujnikami radarowymi oraz układy wspomagające kierowcę w bezpiecznym prowadzeniu, w tym również półautonomiczni asystenci jazdy, sprawiają, że prowadzenie Nowej Astry dostarcza nieznanych dotąd wrażeń z jazdy.INNOWACJE.

PERFEKCJA NIEMIECKIEJ TECHNOLOGII.

Za nowoczesną filozofią wzornictwa Nowej Astry stoją precyzyjna niemiecka technologia i możliwości produkcyjne, przekładające się na jej doskonałą prezencję i właściwości jezdne. Najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa obejmują reflektory pikselowe IntelliLux® LED, system zwiększający bezpieczeństwo jazdy nocą (Night Vision) czy zaawansowany wyświetlacz projekcyjny (HUD) na przedniej szybie. Na nowo definiują one standardy kompaktowego samochodu.CENNIKI

Zobacz: CENY NOWEJ ASTRY

KONFIGURATOR

Zobacz: SKONFIGURUJ NOWĄ ASTRĘ

 

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MW MuchaAuto sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Gliwice

ul. Tarnogórska 188a
44-105 Gliwice
woj. śląskie

SALON GLIWICE


Oświęcim

ul. Krakowska 21
32-600 Oświęcim
woj. małopolskie

SALON OŚWIĘCIM


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC


Bielsko-Biała

ul. Warszawska 158
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie

SALON BIELSKO-BIAŁA


 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland   |   Grandland