Opel MW Auto
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
OPEL ASTRA GTC.

OPEL ASTRA GTC.

Opel Astra GTC wyróżnia się miejską elegancją i budzącym pożądanie sportowym wnętrzem, ale przede wszystkim daje dużo frajdy z jazdy. Najnowocześniejsze technologie napędu i zawieszenia zapewniają robiące wrażenie osiągi, a kompletny system rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa dodaje pewności podczas każdej podróży.

WSZECHSTRONNY I FUNKCJONALNY.

Wiele zaawansowanych standardowych i opcjonalnych rozwiązań z zakresu komfortu i funkcjonalności stawia Opla Astrę GTC na czołowej pozycji w jego klasie.


Opel Astra GTC - Ergonomiczne sportowe fotele AGR

Ergonomiczne sportowe fotele AGR

Nieważne jak duże odległości pokonujesz - komfort siedzeń ma zawsze kluczowe znaczenie. Ergonomiczne, sportowe fotele oferują szeroki zakres regulacji, między innymi, podparcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa i wysuwaną poduszkę wspierającą uda. Fotele doskonale dopasowują się do sylwetki zapewniając wysoki komfort jazdy.

Certyfikat AGR jest znakiem jakości przyznawanym przez niemieckie stowarzyszenie lekarzy i terapeutów Aktion Gesunder Rücken na rzecz zdrowego kręgosłupa.

Opcjonalna perforowana tapicerka skórzana z układem podgrzewania i wentylacji oraz elektryczna regulacja foteli z funkcją zapamiętywania ustawień przenoszą nas do wyższej klasy samochodów luksusowych.

Nawet standardowe fotele zapewniaj wysoki komfort podróży.Jeśli jednak oczekujesz najwyższego poziomu komfortu, możesz zdecydować się na opcjonalne siedzenia AGR, dostępne we wszystkich wersjach wyposażenia poza wersją Active.


Opel Astra GTC - Podgrzewana kierownica i podgrzewane siedzenia

Podgrzewana kierownica i podgrzewane siedzenia

Rzadko spotykane w tej klasie, podgrzewane koło kierownicy, zapewniające ciepło dłoniom w czasie zimowych chłodów. Kierowca i pasażer mogą także cieszyć się podgrzewanymi siedziskami i oparciami foteli. Wystarczy wybrać te udogodnienia z bogatej listy wyposażenia dodatkowego.


Opel Astra Hatchback - Systemy audio-informacyjne

Radioodtwarzacz CD 400

Jeżeli zdarza Ci się zapomnieć zabrać ze sobą ulubioną muzykę, ten radioodtwarzacz pomoże Ci zapomnieć o tym problemie. Wyposażony w 6 głośników, 7-kanałowy korektor oraz cyfrowy procesor dźwięku DSP, moc 4 x 20 W i złącze AUX-in. Gwarantuje doskonałą jakość odtwarzanego dźwięku. System CD 400 Plus wyposażony w podwójny tuner, zapewniający dobry odbiór nawet w niesprzyjających warunkach, można również opcjonalnie doposażyć w złącze USB i Bluetooth®. Może współpracować z anteną typu „płetwa rekina” i mieć tuner cyfrowy DAB/DMB do odbioru radiostacji nadających w formacie cyfrowym. Oba systemy w zależności od wersji wyposażenia, są dostępne w standardzie bądź opcjonalnie.


Opel Astra GTC - CD 600 IntelliLink

Radioodtwarzacz CD 600 IntelliLink

System, który wykorzystuje technologię IntelliLink, wyznacza nowe standardy w zakresie komfortu, łączności i bezpieczeństwa. Najważniejsze funkcjonalności Twojego smartfona mogą być wyświetlane na 7-calowym kolorowym ekranie wysokiej rozdzielczości. System, obsługiwany też za pomocą przycisków sterowania na kierownicy, umożliwia między innymi wykonywanie połączeń telefonicznych, odsłuchiwanie przychodzących SMS-ów (dostępna w języku polskim w niedalekiej przyszłości), a także oglądanie zdjęć za pomocą złącza USB i strumieniowe odtwarzanie plików muzycznych z zewnętrznych urządzeń mobilnych poprzez łącze Bluetooth®. Wykorzystując zasoby internetowego serwisu muzycznego Gracenote®, dzięki funkcji identyfikacji wykonawcy, albumu i tytułu utworu, z łatwością stworzysz swoją kolekcję muzyczną.


Opel Astra GTC - Navi 950 IntelliLink

Navi 950 IntelliLink

Nasz najbardziej zaawansowany opcjonalny system nawigacji wykorzystuje technologię IntelliLink do płynnej obsługi funkcjonalności multimedialnych, w tym do strumieniowego odtwarzania muzyki za pomocą łącza Bluetooth®. Oferuje mapy wyświetlane na 7-calowym kolorowym ekranie wysokiej rozdzielczości, w widoku 3D, obsługę za pomocą krótkich komend głosowych (funkcja dostępna w języku polskim już w 2015 roku). Navi 950 zawiera mapy ponad 30 Europejskich krajów zapisanych w pamięci wewnętrznej z możliwością aktualizacji za pomocą złącza USB. Prostsza wersja Navi 650, posiadająca takie same podstawowe funkcje nawigacyjne, oferuje mapy w formacie 2D wybranych krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Navi 650 można wyposażyć w łącze Bluetooth® do obsługi połączeń telefonicznych za pomocą przycisków sterowania na kierownicy.


Opel Astra GTC - Uchwyt FlexDock®

Uchwyt FlexDock®

W stacji dokującej, z możliwością bezprzewodowego ładowania baterii, umieścisz - bezpiecznie i w zasięgu wzroku kierowcy - różne modele smartfonów, na przykład iPhone'a 5. Uchwyt montowany jest na desce rozdzielczej fabrycznie lub u Dealera.


Opel Astra GTC - System Infinity Sound

System Infinity Sound

Wyjątkowy system audio firmy Infinity, dostępny jako wyposażenie dodatkowe, generuje wzorową jakość dźwięku. Wykorzystuje on 7 bezpośrednich kanałów o mocy 45W do zasilania 8 głośników, w tym subwoofera. Dla odpowiedniego efektu, sygnał jest poddawany cyfrowej obróbce przez procesor DSP. Dzięki temu dźwięk otaczający słuchacza staje się przestrzenny, dostosowany do warunków jazdy.


Opel Astra GTC - Nawet 19 schowków bagażowych

Nawet 19 schowków bagażowych

Opel Astra GTC posiada wiele wygodnych i praktycznych kieszeni oraz schowków w bezpośrednim zasięgu kierowcy i pasażerów. Do dyspozycji są kieszenie z tyłu oparć foteli, w drzwiach, pojemnik po stronie kierowcy, uchwyty na napoje z przodu i z tyłu, duży schowek przedni oraz zamykana przestrzeń pod podłokietnikiem przednim i tylnym. Zależnie do wyposażenia, Astra może dysponować nawet 19 schowkami i kieszeniami na większe lub mniejsze przedmioty.


Opel Astra GTC - Przestrzeń bagażowa z FlexFloor

Przestrzeń bagażowa z Flex Floor

Dzielone składane oparcie tylnego siedzenia pozwala powiększyć przestrzeń bagażową Opla Astry GTC. Unikalny system Flex Floor zwiększa funkcjonalność bagażnika. Podłoga Flex Floor może być zamontowana na trzech wysokościach: na samym dole - dla uzyskania jak największej objętości bagażowej, w pozycji środkowej - na równi ze złożonymi oparciami tylnych siedzeń lub wysoko, na poziomie tylnego progu bagażnika - dla wygody załadunku. Całość może być też złożona, otwierając dostęp do koła zapasowego i dodatkowych schowków bagażowych.

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MW MuchaAuto sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Gliwice

ul. Tarnogórska 188a
44-105 Gliwice
woj. śląskie

SALON GLIWICE


Oświęcim

ul. Krakowska 21
32-600 Oświęcim
woj. małopolskie

SALON OŚWIĘCIM


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC


Bielsko-Biała

ul. Warszawska 158
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie

SALON BIELSKO-BIAŁA


 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland   |   Grandland