Opel MW Auto
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
NOWY OPEL ASTRA SEDAN.

NOWY OPEL ASTRA SEDAN.

Nowy Opel Astra sedan jeździ tak dynamicznie, jak wygląda. Pozwala Ci poczuć drogę dzięki doskonałemu układowi kierowniczemu i zupełnie nowemu zawieszeniu. Dodaj do tego dynamiczne i efektywne silniki, a otrzymasz fantastyczne wrażenia z jazdy.

AKCESORIA ASTRY SEDAN.

Ciesz swoje oczy płynną i dynamiczną stylistyką Astry Sedan. Jeśli poszukujesz czegoś wyjątkowego do swojej Astry Sedan, koniecznie zajrzyj do elektronicznego katalogu z bogatą gamą Oryginalnych Akcesoriów Opel.


Opel Astra Sedan - Komfort i wygoda

Komfort i wygoda

Rozsiądź się wygodnie. Ilość czasu jaką spędzamy w samochodzie, czyni go niemal naszym drugim domem. Mamy wszystko czego potrzebujesz, aby Twój Opel wyglądał i był wygodny tak, jak tego chcesz. W środku i na zewnątrz – od dywaników po systemy organizacji przestrzeni bagażowej i dużo, dużo więcej.

 

 


Opel Astra Sedan - Systemy audio-informacyjne

Systemy audio-informacyjne

Podróż z dobrym systemem audio-informacyjnym jest bardziej przyjemna, a dotarcie na miejsce jeszcze łatwiejsze. Zestawy multimedialne Opla to bardzo zaawansowane technologicznie urządzenia. Bądź zawsze w kontakcie i korzystaj z szerokiej gamy uchwytów na telefon i zintegrowanych zestawów głośnomówiących Bluetooth® z uchwytami na telefon, systemów nawigacji i aktualnych map oraz różnego typu złącz do podłączenia urządzeń zewnętrznych.

 


Opel Astra Sedan - Bezpieczeństwo i ochrona

Bezpieczeństwo i ochrona

Prowadź bezpieczniej i prezentuj się lepiej. Od chlapaczy, przez reflektory przeciwmgielne po systemy alarmowe, elementy ochronne i foteliki dziecięce – znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz. Zabezpiecz Twoją rodzinę oraz spraw, by Twój Opel wyglądał zawsze tak, jak w dniu kiedy go kupiłeś.

 

 


Opel Astra Sedan - Personalizacja i pakiety OPC

Personalizacja i pakiety OPC

Chcesz wyróżnić się z tłumu? Jesteś w dobrym miejscu. Mamy dla Ciebie bogaty wybór akcesoriów stylizacyjnych, dzięki którym Twój Opel stanie się wyjątkowy. Pakiety Opel Performance Center to atrakcyjny wygląd, wyrafinowana technologia i ekscytujące osiągi. Stwórz auto, które wyróżnia się na drodze.

 

 


Opel Astra Sedan - Systemy transportu bagażu

Systemy transportu bagażu

Opel ułatwia Ci zabranie wszystkiego, czego potrzebujesz. Szeroka gama systemów transportu bagażu ułatwi Ci zapakowanie i zabezpieczenie dosłownie wszystkiego. Masz do wyboru oryginalne akcesoria zaprojektowane przez Opla, a także produkty współpracującej z nami firmy Thule, lidera w dziedzinie systemów bagażowych.

 

 


Opel Astra Sedan - Koła

Koła

Nadaj Twojemu Oplowi indywidualny styl wyposażając go w nowy zestaw kół. Oferta oryginalnych obręczy ze stopów lekkich zaspokoi każdy gust i pozwoli spersonalizować auto. Baw się stylem i ciesz się najwyższą jakością oryginalnych akcesoriów Opla.

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MW MuchaAuto sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Gliwice

ul. Tarnogórska 188a
44-105 Gliwice
woj. śląskie

SALON GLIWICE


Oświęcim

ul. Krakowska 21
32-600 Oświęcim
woj. małopolskie

SALON OŚWIĘCIM


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC


Bielsko-Biała

ul. Warszawska 158
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie

SALON BIELSKO-BIAŁA


 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland   |   Grandland