Opel MW Auto
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
NOWY OPEL ASTRA SEDAN.

NOWY OPEL ASTRA SEDAN.

Nowy Opel Astra sedan jeździ tak dynamicznie, jak wygląda. Pozwala Ci poczuć drogę dzięki doskonałemu układowi kierowniczemu i zupełnie nowemu zawieszeniu. Dodaj do tego dynamiczne i efektywne silniki, a otrzymasz fantastyczne wrażenia z jazdy.

PRZEPEŁNIA NAS DUMA.

Jesteśmy dumni z Astry, bo wiemy, że każdy kierowca będzie dumny z jej posiadania.


Opel Astra Sedan - Stylistyka nadwozia

Stylistyka nadwozia

To niezwykłe, jaki efekt dają dobrze dobrane proporcje nadwozia. Wystarczy spojrzeć na Astrę Sedan. Harmonia stylistyki rodzi wrażenie, że projektanci stworzyli ten model zupełnie od podstaw. Płynnie przeplatające się powierzchnie i krawędzie karoserii podkreślają dynamikę formy. Każdy element współgra z innymi.

Przód modelu jest charakterystyczny dla całej rodziny Astry. Reflektory i osłona chłodnicy stały się teraz jeszcze bardziej wyraziste. Z tyłu zespolone lampy mają kształt podobny do tych w innych wersjach nadwoziowych. Jednak, cała reszta nadwozia to zupełnie inna historia.

Po pierwsze, uwagę zwraca łagodnie wygięta linia dachu, płynnie przechodząca w zdecydowanie opadającą powierzchnię tylnej szyby, a potem w aerodynamicznie ukształtowaną, bardzo krótką pokrywą bagażnika. Linia szyb bocznych niejako podąża za krzywizną dachu, wzmacniając wrażenie sportowej elegancji.

Tył nadwozia to perfekcyjne zwieńczenie całości. Wyróżnia go bardzo pochylona szyba, zintegrowany spoiler bagażnika i rozbudowany, zachodzący na boki, intrygująco profilowany zderzak. Wszystko to pasuje do siebie idealnie. Możemy być dumni.


Opel Astra Sedan - Stylistyka wnętrza

Stylistyka wnętrza

Płynne linie otaczającej kierowcę deski rozdzielczej zdają się wręcz zapraszać do przestrzennego wnętrza. W Oplu Astrze Sedan wysokiej jakości materiały zostały starannie dopasowane. Najważniejsze powierzchnie pokryte są miękkimi materiałami o specjalnej strukturze.

Chromowane elementy ozdobne nadają kokpitowi nowoczesny, wręcz techniczny charakter. Motyw ostrza można dostrzec także w kabinie – na wylotach powietrza, klamkach drzwiowych i na kierownicy. Dużo uwagi poświęcono detalom – na przykład kształtom i rozmieszczeniu elementów kontrolnych. Pokrętła wielofunkcyjne i przyciski w środkowej konsoli są zaprojektowane dla kierowcy, zgodnie z ścisłymi regułami ergonomii.


Opel Astra sedan - Wersja Active

Opel Astra Active

Wersja Active nadaje codziennym podróżom nutę elegancji. Wygodne fotele tapicerowane eleganckim materiałem Wega/Morrocana w ciemnym kolorze, aktywne zagłówki z przodu i kurtynowe boczne poduszki powietrzne sprawią, że w Astrze z emblematem Active poczujesz się nie tylko „cool”, ale też bezpiecznie.

Jeśli to Ci nie wystarczy, możesz wybrać pakiet Active Plus, z którym dodatkowo otrzymasz światła do jazdy dziennej w technologii LED, dwukolorowe listwy ozdobne oraz system multimedialny CD 600 IntelliLink z 7-calowym kolorowym wyświetlaczem.

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MW MuchaAuto sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Gliwice

ul. Tarnogórska 188a
44-105 Gliwice
woj. śląskie

SALON GLIWICE


Oświęcim

ul. Krakowska 21
32-600 Oświęcim
woj. małopolskie

SALON OŚWIĘCIM


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC


Bielsko-Biała

ul. Warszawska 158
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie

SALON BIELSKO-BIAŁA


 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland   |   Grandland