Opel MW Auto
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
NOWY OPEL CASCADA.

NOWY OPEL CASCADA.

Elegancki Nowy Opel Cascada kusi możliwością korzystania z uroków jazdy kabrioletem przez cały rok. Więc na co czekasz? Najwyższa jakość, dynamiczne wzornictwo i porywające wrażenia z jazdy - stanowczo zbyt długo marzysz o takim samochodzie.

BEZPIECZEŃSTWO I OCHRONA.

Dlaczego kabriolet z miękkim dachem nie miałby być tak bezpieczny jak auto ze standardowym dachem? Postęp technologiczny, wysokowytrzymałe materiały i specjalne pałąki przeciwkapotażowe doskonale rozwiązały ten problem.


Nowy Opel Cascada - Ukryta wytrzymałość

Ukryta wytrzymałość

Pasażer Nowego Opla Cascady otoczony jest strukturą stalowych belek, która zwiększa sztywność wzdłużną i skrętną auta. Dodatkowe stalowe profile rurowe wzmacniają przednią część nadwozia i łączą się z klatką kabiny pasażerskiej ze stali o wysokiej wytrzymałości. Eleganckie słupki, wykonane z hartowanej stali, podtrzymujące przednią szybę skrywają stalowe profile rurowe, które sięgają głęboko w dół, aż poniżej poziomu drzwi.

Za tylnymi siedzeniami ukrywają się pałąki przeciwkapotażowe, osadzone w klatce bezpieczeństwa. To element bezpieczeństwa, którego prawdopodobnie nigdy nie zobaczysz. W przypadku dachowania samochodu lub silnego zderzenia, pałąki aktywowane przez czujniki poduszek powietrznych są natychmiast wystrzeliwane.


Nowy Opel Cascada - Wyrafinowany system bezpieczeństwa biernego

Wyrafinowany system bezpieczeństwa biernego

Pełnowymiarowe poduszki powietrzne z przodu w połączeniu z powiększonymi poduszkami bocznymi, które zapewniają dodatkową ochronę głowy, są standardem w każdym Nowym Oplu Cascadzie. To jest najnowocześniejszy system bezpieczeństwa, zsynchronizowany z innymi elementami, aby zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa.

Kolejne rozwiązanie to podwójne napinacze pasów, aktywowane pirotechniczne i zaprojektowane tak, aby przytrzymać tułów w optymalnie bezpiecznej pozycji. Rama i podstawa foteli także odgrywają ważną rolę, tak samo jak sprawdzone, aktywne zagłówki Opla. W czasie kolizji zagłówki podnoszą się i przesuwają do przodu, aby ograniczyć ryzyko odniesienia poważnych urazów kręgosłupa szyjnego, głowy i górnych części tułowia. Twoje stopy i nogi chroni sprawdzony system składania pedałów PRS (Pedal Release System), który przy silnym zderzeniu automatycznie składa pedały, chroniąc stopy i dolne części nóg przed obrażeniami.


Ochrona przed kradzieżą

System alarmowy Nowego Opla Cascady został zaprojektowany, aby zapewnić Ci całkowity spokój ducha. Każda próba włamania zakończy się uruchomieniem sygnału dźwiękowego i miganiem świateł. System posiada własne zasilanie i chroni cały samochód, a także jego zawartość oraz części, w tym koła.

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MW MuchaAuto sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Gliwice

ul. Tarnogórska 188a
44-105 Gliwice
woj. śląskie

SALON GLIWICE


Oświęcim

ul. Krakowska 21
32-600 Oświęcim
woj. małopolskie

SALON OŚWIĘCIM


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC


Bielsko-Biała

ul. Warszawska 158
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie

SALON BIELSKO-BIAŁA


 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland   |   Grandland