Opel MW Auto
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
NOWY OPEL CASCADA.

NOWY OPEL CASCADA.

Elegancki Nowy Opel Cascada kusi możliwością korzystania z uroków jazdy kabrioletem przez cały rok. Więc na co czekasz? Najwyższa jakość, dynamiczne wzornictwo i porywające wrażenia z jazdy - stanowczo zbyt długo marzysz o takim samochodzie.

KOMFORT, INFORMACJA I ROZRYWKA.

W kwestii komfortu szczegóły mają znaczenie. We wnętrzu Opla Cascady wyposażenie zapewniające komfort nie tylko imponująco wygląda, tu wszystko pracuje z Tobą i dla Ciebie. Począwszy od foteli z systemem wentylacji do najnowocześniejszej nawigacji, systemu audio i możliwości podłączenia urządzeń zewnętrznych - śmiało, stwórz własne idealne otoczenie i atmosferę.


Podajniki pasów

Wydłużony kształt drzwi Opla Cascady sprawia, że pasażer ma wystarczająco dużo miejsca, by z łatwością wsiąść na tylne siedzenie, ale jednocześnie oznacza to, że pasażer z przodu musi daleko sięgnąć po pas bezpieczeństwa. Dlatego Opel Cascada oferuje wspomagane elektrycznie podajniki pasów, których ramiona przesuwają pas do przodu wygodnie podając klamrę wprost do Twojej dłoni. W pełni zautomatyzowane podajniki, zamontowane na wysokości ramion, uruchamiają się po zamknięciu drzwi i przekręceniu klucza w stacyjce, po czym wycofują się do gniazda po zapięciu pasa.


Elektrycznie wspomagany system Easy Entry

Innym luksusowym rozwiązaniem jest opcjonalny wspomagany elektrycznie system Easy Entry, który automatycznie przesuwa przednie fotele do przodu tak, aby ułatwić pasażerom zajęcie miejsc z tyłu. Wystarczy delikatnie pociągnąć za małą dźwignię umieszczoną w oparciu i lekko pochylić je do przodu. Po wyprostowaniu oparcia, fotel powraca do pozycji wyjściowej.

 

 


Opel Cascada - Wentylowane ergonomiczne fotele sportowe

Wentylowane ergonomiczne fotele sportowe

Ergonomiczne sportowe fotele AGR, certyfikowane przez niezależne niemieckie stowarzyszenie lekarzy ortopedów AGR, spełniają najwyższe standardy ergonomii. Oferują szeroki zakres regulacji, między innymi, podparcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa i wysuwaną poduszkę wspierającą uda. Fotele doskonale dopasowują się do sylwetki zapewniając wysoki komfort jazdy, jak również idealnie wpasowują się w charakter Opla Cascady.

Poziom komfortu podwyższy opcjonalna skórzana tapicerka i elektryczna regulacja. Najwyższy poziom luksusu - zwłaszcza w gorące dni - zapewni zaawansowany trzystopniowy układ wentylacji foteli. Przełącznik znajduje się u podstawy fotela, a nawiew chłodnego powietrza odczuwalny jest już od pierwszych sekund.

Standardowe fotele zapewniają wysoki komfort podróży.Jeśli jednak oczekujesz najwyższego poziomu komfortu, możesz zdecydować się na opcjonalne siedzenia AGR.


Opcje klimatyzacji

Promienie słońca mogą nieprzyjemnie rozgrzać skórzaną tapicerkę. Dlatego w Cascadzie oferujemy obicie z odbijającej ciepło perforowanej skóry, która może - nawet do 30 stopni - obniżyć temperaturę rozgrzanej powierzchni foteli.

Elektroniczna klimatyzacja pozwala kierowcy i pasażerowi z przodu wybrać indywidualną dla każdego temperaturę. Czujniki kontrolują, aby utrzymała się na określonym poziomie.

Innym elementem, który nie wymaga żadnych wyjaśnień jest ogrzewane koło kierownicy. Nie tylko poprawia komfort jazdy w chłodne poranki, ale może sprawić, że wieczorna lub nocna jazda z otwartym dachem stanie się o wiele przyjemniejsza.


Opel Cascada - Systemy multimedialne

Systemy multimedialne

Bez względu na to jaką muzykę wybierzesz, dokądkolwiek zmierzasz, Opel Cascada ma odpowiedni dla Ciebie pakiet audio-informacyjny. Nowoczesna nawigacja zaprowadzi Cię w interesujące miejsca, a system nagłaśniający zapewni wspaniałe brzmienie muzyki. To wszystko czeka na Ciebie w Oplu Cascadzie.

Radioodtwarzacz CD 400 Plus
Posiada wyświetlacz cyfrowy, 6 głośników o mocy 4 x 20W, 7-kanałowy korektor, cyfrowy procesor dźwięku oraz złącza AUX-in i USB, umożliwiające odtwarzanie plików MP3. Ponadto można go wyposażyć dodatkowo w łącze Bluetooth®.

CD 600 IntelliLink
Wyznacza nowe standardy w zakresie komfortu, łączności i bezpieczeństwa. Ten opcjonalny system korzysta z technologii IntelliLink. Najważniejsze funkcjonalności Twojego smartfona mogą być wyświetlane na 7-calowym kolorowym ekranie wysokiej rozdzielczości, który pokazuje też obraz z, dostępnej jako wyposażenie dodatkowe, kamery cofania RVC (Rear View Camera). System, obsługiwany za pomocą przycisków sterowania na kierownicy, umożliwia między innymi wykonywanie połączeń telefonicznych, odsłuchiwanie przychodzących SMS-ów (funkcja ta będzie dostępna w niedalekiej przyszłości), a także oglądanie zdjęć kopiowanych za pomocą złącza USB i strumieniowe przesyłanie plików muzycznych z zewnętrznych urządzeń mobilnych poprzez łącze Bluetooth®. Wykorzystując zasoby internetowego serwisu muzycznego Gracenote®, dzięki funkcji identyfikacji wykonawcy, albumu i tytułu utworu z łatwością stworzysz swoją kolekcję muzyczną.

Navi 950 IntelliLink
Nasz najbardziej zaawansowany opcjonalny system nawigacji wykorzystuje technologię IntelliLink do płynnej obsługi funkcjonalności multimedialnych, w tym do strumieniowego przesyłania plików muzycznych za pomocą łącza Bluetooth®. Oferuje mapy wyświetlane na 7-calowym ekranie wysokiej rozdzielczości, w widoku 3D , oraz obsługę za pomocą krótkich komend głosowych. Navi 950 zawiera mapy całej Europy zapisane w pamięci wewnętrznej z możliwością aktualizacji za pomocą złącza USB (wersja prostsza systemu, czyli Navi 650, posiadająca takie same podstawowe funkcje nawigacyjne, oferuje mapy w formacie 2D wybranych krajów Europy Środkowo-Wschodniej).

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MW MuchaAuto sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Gliwice

ul. Tarnogórska 188a
44-105 Gliwice
woj. śląskie

SALON GLIWICE


Oświęcim

ul. Krakowska 21
32-600 Oświęcim
woj. małopolskie

SALON OŚWIĘCIM


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC


Bielsko-Biała

ul. Warszawska 158
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie

SALON BIELSKO-BIAŁA


 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland   |   Grandland