Opel MW Auto
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
NOWY OPEL CASCADA.

NOWY OPEL CASCADA.

Elegancki Nowy Opel Cascada kusi możliwością korzystania z uroków jazdy kabrioletem przez cały rok. Więc na co czekasz? Najwyższa jakość, dynamiczne wzornictwo i porywające wrażenia z jazdy - stanowczo zbyt długo marzysz o takim samochodzie.

MIĘKKI DACH - TWARDE FAKTY.

Czasy mozolnego montażu miękkiego dachu minęły bezpowrotnie. Dzięki nowoczesnej technologii i najwyższej jakości materiałom w Nowym Oplu Cascadzie czynność ta trwa zaledwie kilkanaście sekund i jest niezwykle prosta, a jazda pod otwartym niebem to zdecydowanie więcej niż tylko przyjemność.


Nowy Opel Cascada - Słońce w zaledwie 17 sekund

Słońce w zaledwie 17 sekund

Aerodynamicznie doskonały, dopracowany miękki dach Nowego Opla Cascady idealnie wpasowuje się w kształt nadwozia pozbawionego słupków. Wykonany jest z najwyższej jakości materiału, zawiera ogrzewaną szybę tylną, a po złożeniu znika zupełnie pod dopasowaną do jego kształtu pokrywą.

Sterowanie mechanizmem dachu z kabiny jest instynktownie proste. Przycisk usytuowany jest w dolnej części konsoli centralnej, tam gdzie łatwo go dosięgnąć nie rozpraszając uwagi kierowcy skupionego na drodze. Sterowanie z zewnątrz jest równie proste. Klucz zawierający przycisk zdalnego sterowania to w Cascadzie standard.

Otwarcie dachu zajmuje zaledwie 17 sekund, a zamknięcie 19. Można nim operować przy prędkościach do 50 km/h. Oknami można sterować za pomocą przycisku obsługującego wszystkie szyby, zintegrowanego z przyciskiem otwierającym i zamykającym dach.


Testowany w ekstremalnych warunkach

Elektrohydrauliczny mechanizm dachu był testowany w 15 tys. cykli, co odpowiada 10 latom eksploatacji po 4 cykle dziennie. Taka konstrukcja jest też o 100 kg lżejsza niż nadwozie z twardym dachem.

Auto może być myte w myjni automatycznej, a dach nie wymaga okresowej impregnacji, jest odporny na promienie ultrafioletowe i płowienie, co gwarantuje dobry wygląd auta na lata.

Testy przy prędkościach do 240 km/h ujawniły maksymalne zniekształcenie dachu wynoszące zaledwie 3 cm. Badany w różnych miejscach globu przy ekstremalnych temperaturach standardowy, dwuwarstwowy dach wykazał całkowitą odporność na warunki atmosferyczne. Zapewnia także lepszą izolację niż twardy dach.

Jeśli pragniesz więcej ciszy, mamy w ofercie miękki dach zapewniający jeszcze lepszą izolację akustyczną i termiczną. Jest on wykonany z bardziej odpornego pokrycia zewnętrznego i zawiera specjalną warstwę 100-procentowego poliestru pomiędzy nim, a podsufitką. To rozwiązanie zdecydowanie poprawia izolację termiczną oraz zmniejsza o 1/3 poziom hałasu w kabinie.

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MW MuchaAuto sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Gliwice

ul. Tarnogórska 188a
44-105 Gliwice
woj. śląskie

SALON GLIWICE


Oświęcim

ul. Krakowska 21
32-600 Oświęcim
woj. małopolskie

SALON OŚWIĘCIM


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC


Bielsko-Biała

ul. Warszawska 158
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie

SALON BIELSKO-BIAŁA


 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland   |   Grandland