Opel MW Auto
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
OPEL CORSA 5-DRZWIOWA.

OPEL CORSA 5-DRZWIOWA.

Nowy Opel Corsa 5-drzwiowa!

Innowacje.


WSPOMAGANIE KIEROWCY

Rozwiązaniem klasy premium w Nowej Corsie jest opcjonalna kamera przednia Opel Eye. To jeden z najbardziej zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy dostępnych na rynku.

1. Systemem rozpoznawania znaków drogowych (TSR): wyświetla informacje o najważniejszych znakach na trasie.

2. Układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LDW): sygnałem dźwiękowym i wizualnym ostrzega o przekroczeniu pasa ruchu bez kierunkowskazu.

3. Wskaźnik odległości do pojazdu poprzedzającego (FDI): alarmuje o niebezpiecznym zbliżeniu się do poprzedzającego auta.

4. Układ ostrzegania przed kolizją (FCA): gdy zbyt szybko zbliżasz się do wolniej jadącego auta, ostrzega sygnałem dźwiękowym oraz piktogramem.

5. Układ automatycznego sterowania światłami drogowymi (HBA): automatycznie zmienia światła drogowe na mijania, gdy wykryje inny pojazd z przodu (system dostępny tylko z biksenonowymi reflektorami).

6. Układ ostrzegania o pojeździe w martwym polu (SBSA): jeżeli podczas sygnalizowanej zmiany pasa ruchu system wykryje inny pojazd z boku,
zaalarmuje kierowcę diodą ostrzegawczą w odpowiednim lusterku zewnętrznym


ELEMENTY PODGRZEWANE

Poczuj powiew luksusu w postaci podgrzewanych foteli i koła kierownicy. Zapomnij o porannej walce ze szronem – przednia szyba Therma Tec zwyczajnie go stopi, podobnie jak podgrzewane lusterka zewnętrzne i tylna szyba. Ciesz się świetną widocznością od samego startu.

 

 

 


TRYB CITY

Będzie łatwiej. System elektrycznego wspomagania układu kierowniczego dostosowuje się do prędkości jazdy, ograniczając wysiłek manewrowania, zwiększając jego precyzję i optymalizując zużycie paliwa. Tryb City, aktywowany przyciskiem na desce rozdzielczej, ułatwia parkowanie i inne manewry przy niskich prędkościach.

 

 

 


SWOBODNE PARKOWANIE

Zaawansowany system wspomagania parkowania (APA) sam wykrywa dogodne miejsce, a następnie wykonuje manewry. Twoim zadaniem jest jedynie zmiana biegów oraz sterowanie pedałami przyspieszenia i hamulca. Kamera cofania (RVC) eliminuje konieczność ciągłego odwracania się. Usiądź wygodnie, wrzuć wsteczny bieg i obserwuj obraz na 7-calowym wyświetlaczu systemu multimedialnego.

 

 


ESP®Plus

Układ stabilizacji toru jazdy ESP®Plus utrzymuje kontrolę nad autem na śliskiej nawierzchni. Z kolei system wspomagający ruszanie na pochyłościach (HSA) zapobiega staczaniu się pojazdu po zwolnieniu pedału hamulca.

 

 

 

 


FlexFix®

Zintegrowany bagażnik rowerowy wysuwa się z tylnego zderzaka i pozwala przewieźć dwa rowery o wadze do 20 kg, z kołami w rozmiarze do 29" oraz rozstawem osi do 1203 mm.

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MW MuchaAuto sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Gliwice

ul. Tarnogórska 188a
44-105 Gliwice
woj. śląskie

SALON GLIWICE


Oświęcim

ul. Krakowska 21
32-600 Oświęcim
woj. małopolskie

SALON OŚWIĘCIM


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC


Bielsko-Biała

ul. Warszawska 158
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie

SALON BIELSKO-BIAŁA


 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland   |   Grandland