Wyszukiwanie nowego samochodu

Marka
Model
Cena od
Cena do


Wyszukiwanie nowego samochodu dostawczego

Marka
Model
Cena netto od
Cena netto do


Wyszukiwanie samochodu używanego

Marka
Model
Rok produkcji od
Rok produkcji do
Cena od
Cena do
Przebieg od
Przebieg do
Paliwo

LokalizacjaSamochody używane

Szukasz używanego samochodu osobowego z gwarancją? Zobacz nasze oferty sprzedaży aut używanych i poleasingowych. Auta w dobrym stanie technicznym i w atrakcyjnych cenach.


Audi   BMW   Citroën   Dacia   Fiat   Ford   Hyundai   Isuzu   Kia   Škoda   Mazda   Mitsubishi   Nissan   Opel   Peugeot   Renault   Seat   Suzuki   Toyota   Volkswagen   Volvo   Wyceń swój samochód używany


Samochody używane Renault


Renault Master

Renault Master
Rok produkcji:2016
Stan licznika:432040
Paliwo:diesel
Skrzynia biegów:manualna
Nr oferty:134 / DW6FA70

34 900 zł

Zobacz samochód

Renault Clio

Renault Clio
Rok produkcji:2021
Stan licznika:35311
Paliwo:benzyna
Skrzynia biegów:manualna
Nr oferty:569 / KR4RR32

59 900 zł

Zobacz samochód

Renault Talisman

Renault Talisman
Rok produkcji:2016
Stan licznika:103005
Paliwo:benzyna
Skrzynia biegów:automatyczna dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
Nr oferty:91 / ST8072U

74 900 zł

Zobacz samochód

Renault Kadjar

Renault Kadjar
Rok produkcji:2021
Stan licznika:75635
Paliwo:benzyna
Skrzynia biegów:manualna
Nr oferty:683 / WND99604

82 500 zł

Zobacz samochód

Renault Trafic

Renault Trafic
Rok produkcji:2019
Stan licznika:160814
Paliwo:diesel
Skrzynia biegów:manualna
Nr oferty:639 / WND79408

95 500 zł

Zobacz samochódWyceń swój samochód używany


Samochody używane z salonu to pewność zakupu pojazdu w dobrym stanie technicznym. Jako renomowany komis samochodowy szczególnie dbamy o jakość sprzedawanych pojazdów. Tworząc ofertę skupiamy się nie tylko na marce Opel - kupicie u nas auta wielu producentów. Wyróżniają nas okazyjne ceny samochodów używanych, które pozwalają nam odnosić sukcesy na szalenie konkurencyjnym rynku skupionym wokół miasta Katowice. Proponujemy samochody używane z gwarancją, co daje klientom pewność, że nabyte auto będzie im długo służyło bez generowania dodatkowych kosztów. Od aut kompaktowych po luksusowe limuzyny - dla każdego kierowcy mamy wymarzony pojazd. W ofercie czekają modele z wielu segmentów ze zróżnicowanymi jednostkami napędowymi oraz atrakcyjnymi pakietami wyposażenia. Wszystkie auta są profesjonalnie sprawdzane i przygotowywane przez wykwalifikowanych pracowników salonu. Możecie mieć pewność, że otrzymacie auta używane, które zostały wyselekcjonowane przez doświadczonych profesjonalistów. Przed zakupem klienci otrzymują rzetelny pakiet informacji na temat wybranego samochodu. Nasi kompetentni doradcy chętnie odpowiadają na pytania klientów, gdyż posiadają szeroką wiedzę na temat specyfikacji oraz stanu technicznego każdego z aut. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży samochodów używanych pozwala nam wybierać pojazdy, które zawsze spełniają oczekiwania nabywców. MW Auto to czołowy dealer samochodów używanych, który znacznie wykracza poza region śląski i od lat z przyjemnością obsługuje klientów z całej Polski.