Abarth - autoryzowany dealer i serwis Abarth

Salon i serwis Abarth w Bielsku-BiałejAutoryzowany Dealer Abarth

Szukasz samochodu Abarth?

Odwiedź salony MW Auto - autoryzowanego dealera Abartha w województwie śląskim.

Dlaczego warto wybrać MW Auto?

Szeroki wybór: Posiadamy w sprzedaży od ręki model 500e Abartha w różnych konfiguracjach i kolorach.
Używane z gwarancją: Oferujemy również samochody używane z gwarancją oraz auta poleasingowe z niewielkim przebiegiem, w bardzo dobrym stanie technicznym i w atrakcyjnych cenach.
Fachowe doradztwo: Nasi doświadczeni doradcy pomogą Ci wybrać Abartha idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb i oczekiwań.
Atrakcyjne finansowanie: Oferujemy różne formy finansowania zakupu Abartha, w tym leasing, kredyt i pożyczkę.

Salony MW Auto - obsługują zmotoryzowanych Klientów z takich miast jak: Tychy, Mikołów, Sosnowiec, Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała, Oświęcim, Dąbrowa Górnicza, Ruda Śląska, Chorzów, Zabrze, Pszczyna, Będzin, Czeladź, Zawiercie, Myszków, Częstochowa, Olkusz oraz wielu innych województwa śląskiego, małopolskiego oraz Zagłębia Dąbrowskiego, a także z całej Polski. MW Auto jako autoryzowany dealer Abarth posiada w sprzedaży od ręki większość popularnych modeli samochodów w różnych konfiguracjach i kolorach. W naszej ofercie są również samochody używane z gwarancją oraz auta poleasingowe z niewielkim przebiegiem, w bardzo dobrym stanie technicznym i w atrakcyjnych cenach.

Serwis Abarth

Szukasz serwisu, który zapewni kompleksową opiekę nad Twoim Abarthem? Powierz go naszym doświadczonym mechanikom, którzy doskonale znają specyfikę tych wyjątkowych aut. Nasza firma działa na rynku od wielu lat i posiada wykwalifikowany zespół mechaników oraz nowoczesny sprzęt, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług. Stawiamy na profesjonalne podejście do każdego klienta i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Nasza firma działa na rynku od wielu lat i posiada wykwalifikowany zespół mechaników oraz nowoczesny sprzęt, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług. Stawiamy na profesjonalne podejście do każdego klienta i indywidualne podejście do każdego zlecenia.