Samochody osobowe Abarth

Witaj w salonie Abarth, gdzie oferujemy szeroką gamę samochodów osobowych z logo naszej renomowanej marki. Jako autoryzowany dealer Abarth, nasza firma gwarantuje najwyższą jakość oraz profesjonalną obsługę każdego klienta.

Abarth 500e


Cena od: 188 900

Zobacz samochód

 

W naszym salonie znajdziesz najnowsze modele samochodów Abarth, w tym eleganckie i dynamiczne samochody, które z pewnością spełnią oczekiwania każdego klienta.

Nasi wykwalifikowani konsultanci z chęcią pomogą Ci wybrać odpowiedni model samochodu, który spełni Twoje potrzeby oraz dostosowany będzie do Twojego stylu życia i preferencji. Przeprowadzą Cię przez cały proces zakupowy, odpowiadając na każde Twoje pytanie, a także zaproponują najlepsze rozwiązania finansowe i leasingowe.

W salonie Abarth dbamy o to, aby każdy klient miał możliwość przetestowania swojego wybranego modelu samochodu przed zakupem. Dlatego też oferujemy możliwość darmowej jazdy testowej, która pozwoli Ci na dokładne poznanie swojego nowego pojazdu.

Nasze samochody są wyposażone w najnowsze technologie, co zapewnia nie tylko komfort jazdy, ale również bezpieczeństwo na drodze. Wszystkie modele samochodów Fiata są zgodne z najwyższymi normami emisji spalin, co sprawia, że są one nie tylko wydajne i funkcjonalne, ale również przyjazne dla środowiska.

Dołącz do grona zadowolonych klientów Abarth i wybierz nasz salon jako swojego partnera w zakupie samochodu. Dzięki naszemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i zaangażowaniu, zapewniamy najlepszą obsługę oraz najwyższą jakość naszych produktów i usług. Skontaktuj się z nami już dziś i umów się na spotkanie w naszym salonie Abarth w Bielsku - Białej!

Umów się na jazdę testową


Zadzwoń lub wypełnij formularz
i umów się na jazdę testową
już dziś!

ZADZWOŃ: +48 33 827 10 20

 

Formularz kontaktowy

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Wiadomość*:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MW Auto sp. z o.o.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW Auto sp. z o.o. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MW Auto sp. z o.o. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MW Auto sp. z o.o.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).

 
proszę wpisać numer

*pole wymagane