Alfa Romeo - Jazda testowa

Alfa Romeo - jazda testowa

Witaj na naszej stronie, gdzie możesz dowiedzieć się wszystkiego o ekscytującej możliwości jazdy testowej samochodem Alfa Romeo! Jeśli lubisz dynamiczne i komfortowe przejażdżki, to jesteś we właściwym miejscu.

Alfa Romeo to elegancki i nowoczesny samochód, który zapewnia nie tylko stylową prezencję na drodze, ale także doskonałą wydajność i innowacyjne funkcje. Nasz zespół specjalistów zaprasza Cię do przetestowania wyjątkowych modeli podczas naszych jazd testowych.

Czy ciekawi Cię jak Alfa Romeo radzi sobie na trasie lub w mieście? A może chcesz doświadczyć mocy jego silnika? Zapewniamy Cię, że podczas jazdy próbnej Alfa Romeo odkryjesz wszystkie aspekty tego wyjątkowego samochodu.

Nasz wyszkolony personel zapewni Ci profesjonalne wsparcie i przeprowadzi Cię przez wszystkie cechy i funkcje. Przekonasz się o wygodzie wnętrza, zaawansowanych technologiach, a także o bezpieczeństwie i stabilności tego pojazdu.

Podczas jazdy testowej spalinową Alfa Romeo poczujesz, jak niesamowicie dynamiczna i ekscytująca może być jazda samochodem.

Poznaj hybrydowe oraz Plug-in Alfy Romeo które dzięki doskonałej dynamice jazdy stają się doskonałym wyborem dla tych, którzy szukają ekologicznego samochodu bez kompromisów w kwestii mocy, przyspieszenia i wydajności.

Jeżeli chcesz poznać i przetestować nasze samochody osobowe: Tonale, Giulia oraz Stelvio to zadzwoń lub wypełnij formularz i umów się na jazdę próbną.

Nie czekaj dłużej! Dołącz do nas i doświadcz emocji jazdy demonstracyjnej samochodem Alfa Romeo. Przekonaj się dlaczego ta marka zasługuje na Twoją uwagę i zaufanie.

Umów się na jazdę testową


Zadzwoń lub wypełnij formularz
i umów się na jazdę testową
już dziś!

ZADZWOŃ: +48 33 827 10 20

 

Formularz kontaktowy

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Wiadomość*:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MW Auto sp. z o.o.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW Auto sp. z o.o. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MW Auto sp. z o.o. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MW Auto sp. z o.o.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).

 
proszę wpisać numer

*pole wymagane