MW Auto » Opel » Serwis » Wymiana opon i kół

Serwis Opla

Wymiana opon i kół

Zadzwoń lub napisz do nas i umów wizytę w serwisie

Ruszyła wiosenna akcja wymiany opon na letnie w 6 punktach serwisowych MW Auto

Wiosna zawitała na dobre, a wraz z nią możemy spodziewać się coraz wyższych temperatur i intensywnych opadów deszczu. Warto pamiętać, że opony zimowe, ze względu na swój bieżnik, mogą nie poradzić sobie z odprowadzaniem wody, a wówczas może powstać warstwa deszczówki, która oddzieli opony od asfaltu. To bardzo niebezpieczna sytuacja, w której możliwości skutecznego hamowania i płynnej zmiany kierunku jazdy są ograniczone. Tylko opony letnie zapewniają dobrą przyczepność na suchej i nagrzanej nawierzchni oraz doskonałe odprowadzanie wody z opon podczas deszczu. Dbałość o wyposażenie swojego samochodu w opony adekwatne do pory roku to kluczowy element bezpieczeństwa na drodze.

Szybka i profesjonalna usługa wymiany opon to w MW Auto standard

Nie marnuj całego dnia na wymianę opon w swoim samochodzie. Skorzystaj z wiosennej akcji specjalnej serwisu MW Auto i dzięki szybkiej realizacji usługi wymiany, zaoszczędź swój czas.

Oferujemy:

  • wymianę całych kół w 30 minut
  • wymianę opon na felgach stalowych w 45 minut
  • wymianę opon na felgach aluminiowa do R17 lub dostawczych w 60 minut
  • wymianę opon RUN FLAT w 120 minut

 

Dodatkowo, oprócz wymiany opon/kół w ofercie serwisu MW Auto możesz liczyć także na usługi komplementarne, takie jak programowanie czujników  ciśnienia, wyważanie opon, czy też usługę „hotelu dla opon”. Nasi doradcy na pewno zadbają o przedstawienie szczegółowej oferty w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb.

Wymień opony z serwisem MW Auto na swoich warunkach

Szybkość i profesjonalizm wykonania usługi to jednak nie wszystko. W MW Auto dbamy Także o czas i komfort naszych klientów. Nie musisz już dzwonić ani odwiedzać salonu osobiście by umówić wymianę kół lub opon. Nie musisz także czekać w długiej kolejne. Z MW Auto zrobisz to wygodnie online, bez wychodzenia z domu, w kilku prostych krokach. Przekonaj się sam jakie to proste!

 

Zadzwoń lub zarezerwuj termin online już dziś

 

 

Formularz kontaktowy

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

VIN*:

Wiadomość*:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MW Auto sp. z o.o.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW Auto sp. z o.o. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MW Auto sp. z o.o. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MW Auto sp. z o.o.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).

 
proszę wpisać numer

*pole wymagane