Opel MW Auto
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
NOWA CORSA VAN.

NOWA CORSA VAN.

Dowiedz się wszystkiego o Nowym Oplu Corsie Van. Małym samochodzie dostawczym Opla.

Łączność.


INTELLILINK

Najwyższej klasy system multimedialny multimedialny Opla płynnie integruje auto z urządzeniami przenośnymi z systemem iOS lub Android. Wyposażony jest w 7-calowy ekran dotykowy i umożliwia obsługę funkcjonalności urządzeń mobilnych za pomocą przycisków sterowania na kierownicy. Dzięki Bluetooth® oraz USB skorzystasz z zestawu głośnomówiącego, odtworzysz muzykę i nie tylko. System współpracuje z aplikacją Siri Eyes Free na iPhone’y (obecnie niedostępną w języku polskim), dzięki której – za pomocą komend głosowych – możesz m.in. wykonywać połączenia, odtwarzać muzykę, wysyłać i odsłuchiwać SMS-y oraz wiadomości e-mail.


APLIKACJE

Pobierz darmowe aplikacje przez system IntelliLink. Na przykład TuneIn, udostępniająca ponad 100 tysięcy internetowych stacji radiowych. Z kolei Stitcher™ dostarczy Ci niezbędnej dawki podcastów i audycji dotyczących bieżących informacji ze świata polityki, sportu, biznesu, rozrywki i kultury.

 

 

 


ŁĄCZNOŚĆ

W uchwycie FlexDock® wygodnie umieścisz swojego smartfona, w zasięgu ręki i wzroku. Jednocześnie doładujesz jego baterię. Z kolei łącza Bluetooth® i USB umożliwiają łatwe przesyłanie danych oraz aktualizacje aplikacji.

 

 

 

 


NAWIGACJA

System IntelliLink za pośrednictwem aplikacji BringGo udostępnia płynną, precyzyjną i prostą w obsłudze nawigację z Twojego smartfona. Dostaniesz również informacje o utrudnieniach w ruchu oraz bazę ciekawych miejsc w pobliżu.

 

 

 

 


RADIOODTWARZACZE

Radioodbiornik R 3.0 oferuje 4 głośniki o mocy 20 W, pojedynczy tuner z częstotliwościami AM/FM, funkcję RDS-EON oraz dostępny opcjonalnie tuner cyfrowy DAB+.

CD 3.0 BT oferuje dodatkowo odtwarzacz CD, podwójny tuner, odtwarzanie muzyki, wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych przez łącze Bluetooth®. Złącze USB oraz tuner cyfrowy DAB+ dostępne są jako wyposażenie dodatkowe.

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MW MuchaAuto sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Gliwice

ul. Tarnogórska 188a
44-105 Gliwice
woj. śląskie

SALON GLIWICE


Oświęcim

ul. Krakowska 21
32-600 Oświęcim
woj. małopolskie

SALON OŚWIĘCIM


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC


Bielsko-Biała

ul. Warszawska 158
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie

SALON BIELSKO-BIAŁA


 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland   |   Grandland