Opel MW Auto
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
NOWY OPEL ADAM

NOWY OPEL ADAM

Nowy Opel ADAM jest zupełnie inny. To nie tylko odważna sylwetka i jaskrawe kolory. Twojego ADAMa możesz sam zaprojektować tak, aby mówiło o Was całe miasto. Dzięki trzem wyjściowym stylizacjom możesz skonfigurować to modne, miejskie auto jako energetycznego ADAMa SLAM, zakręconego ADAMa JAM lub eleganckiego ADAMa GLAM.

GOTOWY? ODPRĘŻ SIĘ!

ADAM został stworzony nie tylko po to, aby dobrze wyglądać i wyznaczać trendy. To małe miejskie auto zapewnia pierwszej klasy komfort oraz systemy wspomagania kierowcy, które czynią go jeszcze bardziej wyjątkowym.


Nowy Opel ADAM - Daj się zauważyć

Daj się zauważyć

Dzięki światłom do jazdy dziennej w technologii LED zobaczysz więcej i łatwiej dasz się dostrzec. Oświetlenie ADAMa zwraca uwagę nadjeżdżających pojazdów także w dzień, co zwiększa Twoje bezpieczeństwo. Technologia LED została zastosowana w reflektorach i lampach tylnych. Dzięki niższemu zużyciu energii pomagają także obniżyć emisję CO2.

 

 

 


Nowy Opel ADAM - Gra świateł

Gra świateł

Pakiet podświetlenia kabiny zawiera oświetlenie miejsc na nogi, schowka w konsoli środkowej oraz kieszeni w drzwiach w ośmiu różnych kolorach, dobranych do wykończenia wnętrza. Po otwarciu drzwi wkraczasz do świata barw. Oczywiście natężenie światła przygasa do wybranego poziomu natychmiast po zamknięciu drzwi. Docenisz to rozwiązanie zwłaszcza w nocy. Delikatne podświetlenie elementów kabiny uspokaja wzrok podczas jazdy po zmroku.

 


Zawsze po bezpiecznej stronie

ADAM jest wyjątkowo skuteczny w zakresie ochrony swojego kierowcy. Bezpieczeństwo nie jest na pokaz, to część stylu życia. Dlatego ADAM wyposażony jest w 3 systemy poduszek powietrznych, które chronią Ciebie i Twoich pasażerów. Przednie, boczne, a także kurtynowe poduszki dla pierwszego i drugiego rzędu zabezpieczają przed skutkami wypadku. Napinacze pasów kontrolują ruch ciała w chwili uderzenia czołowego. Napinają pasy, przyciągając pasażera do fotela i zapewniając najbezpieczniejszą pozycję w połączeniu z przednimi poduszkami powietrznymi. Większość aut ma jeden napinacz na fotel. Opel ADAM jest jednym z pierwszych samochodów w swojej klasie, który jest wyposażony w podwójne napinacze pasów na przednich siedzeniach.


Nowy Opel ADAM - Ty wybierasz pogodę

Ty wybierasz pogodę

Aby wzmocnić wrażenie przestrzeni i światła w kabinie, ADAM może być wyposażony w opcjonalne okno dachowe. Ale nie musisz się martwić o pogodę. ADAM oferuje Ci błękitne letnie niebo o każdej porze roku. A może wolisz gwiaździstą noc lub klasyczną, czarno-białą szachownicę? Rozświetl sobie dzień iluminowanymi podsufitkami o wybranym wzorze.

 

 

 


Nowy Opel ADAM - Podgrzej atmosferę

Podgrzej atmosferę

Ogrzej nie tylko fotele, ale także koło kierownicy. W ciągu jednej minuty, to pierwsze w tej klasie aut rozwiązanie, zadba o to, aby Twoje dłonie były ciepłe. Przełącznik na konsoli centralnej uruchamia ogrzewanie kierownicy i przednich foteli.

 

 

 


Nowy Opel ADAM - Usiądź wygodnie

Usiądź wygodnie

Przednie i tylne fotele ADAMa mają zupełnie nową konstrukcję i zostały stworzone, aby dogodzić Twoim plecom. Dzięki wykorzystaniu pianki MDI o wysokiej gęstości, używanej także do wyrobu najwyższej klasy materacy, siedzenia zapewniają najwyższy komfort. Pianka o wyższej gęstości cechuje się także dużą wytrzymałością.

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MW MuchaAuto sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Gliwice

ul. Tarnogórska 188a
44-105 Gliwice
woj. śląskie

SALON GLIWICE


Oświęcim

ul. Krakowska 21
32-600 Oświęcim
woj. małopolskie

SALON OŚWIĘCIM


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC


Bielsko-Biała

ul. Warszawska 158
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie

SALON BIELSKO-BIAŁA


 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland   |   Grandland