Opel MW Auto
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
NOWY OPEL ASTRA SEDAN.

NOWY OPEL ASTRA SEDAN.

Nowy Opel Astra sedan jeździ tak dynamicznie, jak wygląda. Pozwala Ci poczuć drogę dzięki doskonałemu układowi kierowniczemu i zupełnie nowemu zawieszeniu. Dodaj do tego dynamiczne i efektywne silniki, a otrzymasz fantastyczne wrażenia z jazdy.

NOWY POZIOM ZADOWOLENIA.

Astra Sedan to najwyższe standardy ergonomii, funkcjonalności, wysokiej jakości oraz komfortu jazdy.


Opel Astra Sedan - Ergonomiczne sportowe fotele AGR

Ergonomiczne sportowe fotele AGR

Nieważne jak duże odległości pokonujesz - komfort siedzeń ma zawsze kluczowe znaczenie. Ergonomiczne, sportowe fotele oferują szeroki zakres regulacji, między innymi, podparcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa i wysuwaną poduszkę wspierającą uda. Fotele doskonale dopasowują się do sylwetki zapewniając wysoki komfort jazdy.

Certyfikat AGR jest znakiem jakości przyznawanym przez niemieckie stowarzyszenie lekarzy i terapeutów Aktion Gesunder Rücken na rzecz zdrowego kręgosłupa.

Opcjonalna perforowana tapicerka skórzana z układem podgrzewania i wentylacji oraz elektryczna regulacja foteli z funkcją zapamiętywania ustawień przenoszą nas do wyższej klasy samochodów luksusowych.

Standardowe, ręcznie regulowane fotele pokryte tkaniną zapewniają wysoki komfort podróży. Jeśli jednak oczekujesz najwyższego poziomu komfortu, możesz zdecydować się na opcjonalne siedzenia AGR, dostępne we wszystkich wersjach wyposażenia poza wersją Active.


Fotel kierowcy sterowany elektrycznie

Rozszerz funkcjonalność ergonomicznych foteli AGR o elektryczną regulację pozycji fotela kierowcy. Ustawienie fotele zajmie tylko chwilę. Aby je zapamietąć, wystarczy nacisnąć przycisk (wysuwana poduszka podpierająca uda nie jest sterowana elektrycznie).


Opel Astra Sedan - Hamulec postojowy sterowny

Hamulec postojowy sterowny elektrycznie

Sterowany przyciskiem opcjonalny hamulec postojowy Opla Astry to z jednej strony większe bezpieczeństwo, z drugiej wygoda. Hamulec może współpracować z układem wspomagającym ruszanie na pochyłościach (Hill Start Assist), zapobiegającym staczaniu się pojazdu. Samochód rusza wtedy płynniej, w sposób bardziej kontrolowany.

 

 

 


Opel Astra Sedan - Klimatyzacja dwustrefowa

Dwustrefowa klimatyzacja

Jakość i temperatura powietrza mają duże znaczenie dla komfortu jazdy. Klimatyzacja sterowana elektronicznie Opla Astry Sedan pracuje cicho, jest bardzo precyzyjna i posiada pamięć ustawień kierowcy. Temperatura powietrza oczyszczonego przez filtr węglowy może mieć rożną wartość dla obu foteli przednich. Układ ECC automatycznie steruje funkcją zamkniętego obiegu, co przyspiesza procesy nagrzewania bądź chłodzenia wnętrza. Takie rozwiązanie bardzo ułatwia równomierną lub też bardziej ukierunkowaną dystrybucję powietrza. Nawiewy powietrza z dodatkowymi regulowanymi dyfuzorami to znak rozpoznawczy Opla Astry. W wersji Executive są dostępne w standardzie. W pozostałych przypadkach można je wybrać z bogatej listy wyposażenia dodatkowego.


Opel Astra Sedan - Okno dachowe

Okno dachowe

Opcjonalne elektrycznie sterowane okno dachowe może być unoszone lub przesuwane. Posiada mechanizm zabezpieczający przed przytrzaśnięciem. Przez przyciemnioną szybę wpada też dodatkowa porcja światła, choć wbudowana osłona umożliwia całkowite jej zasłonięcie.

 

 

 

 


Opel Astra Hatchback - Systemy audio-informacyjne

Radioodtwarzacz CD 400

Jeżeli zdarza Ci się zapomnieć zabrać ze sobą ulubioną muzykę, ten radioodtwarzacz to rozwiązanie dla Ciebie. Wyposażony w 6 głośników, 7-kanałowy korektor oraz cyfrowy procesor dźwięku DSP, moc 4 x 20 W i złącze AUX-in. Gwarantuje wysoką jakość odtwarzanego dźwięku. System CD 400 Plus wyposażony w podwójny tuner, zapewniający optymalny odbiór nawet w niesprzyjających warunkach, można również opcjonalnie doposażyć w złącze USB i Bluetooth®. Może współpracować z anteną typu „płetwa rekina” i mieć tuner cyfrowy DAB/DMB do odbioru radiostacji nadających w formacie cyfrowym. Oba systemy w zależności od wersji wyposażenia są dostępne jako wyposażenie standardowe bądź opcjonalne.


Opel Astra Hatchback - Radioodtwarzacz CD 600 IntelliLink

Radioodtwarzacz CD 600 IntelliLink

Opcjonalny system, który wykorzystuje technologię IntelliLink, wyznacza nowe standardy w zakresie komfortu, łączności i bezpieczeństwa. Najważniejsze funkcjonalności smartfona mogą być wyświetlane na 7-calowym kolorowym ekranie. System, obsługiwany za pomocą przycisków sterowania na kierownicy, umożliwia między innymi wykonywanie połączeń telefonicznych, odsłuchiwanie przychodzących wiadomości SMS (funkcja dostępna w języku polskim od 2015 roku) oraz przeglądanie zdjęć kopiowanych przez złącze USB i strumieniowe odtwarzanie muzyki za pomocą łącza Bluetooth®. Wykorzystując zasoby serwisu muzycznego Gracenote®, dzięki funkcji identyfikacji wykonawcy i tytułu utworu, z łatwością stworzysz swoją kolekcję muzyczną.


Opel Astra Hatchback - Navi 950 IntelliLink

Navi 950 IntelliLink

Nasz najbardziej zaawansowany opcjonalny system nawigacji wykorzystuje technologię IntelliLink do płynnej obsługi funkcjonalności multimedialnych, w tym do strumieniowego odtwarzania muzyki za pomocą łącza Bluetooth®. Oferuje mapy wyświetlane na 7-calowym kolorowym ekranie wysokiej rozdzielczości, w widoku 3D, obsługę za pomocą krótkich komend głosowych (funkcja dostępna w języku polskim już w 2015 roku). Navi 950 zawiera mapy ponad 30 Europejskich krajów zapisanych w pamięci wewnętrznej z możliwością aktualizacji za pomocą złącza USB. Prostsza wersja Navi 650, posiadająca takie same podstawowe funkcje nawigacyjne, oferuje mapy w formacie 2D wybranych krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Navi 650 można wyposażyć w łącze Bluetooth® do obsługi połączeń telefonicznych za pomocą przycisków sterowania na kierownicy.


Opel Astra Sedan - FlexDock®

Uchwyt FlexDock®

W stacji dokującej, z możliwością bezprzewodowego ładowania baterii, umieścisz – bezpiecznie i w zasięgu wzroku kierowcy – różne modele smartfonów, na przykład iPhone'a 5. Uchwyt montowany jest na desce rozdzielczej fabrycznie lub u Dealera.

 

 

 

 


Opel Astra Sedan - Nawet 18 schowków bagażowych

Nawet 18 schowków bagażowych

Opel Astra Sedan posiada wiele wygodnych i praktycznych kieszeni oraz schowków w bezpośrednim zasięgu kierowcy i pasażerów. Do dyspozycji są kieszenie z tyłu oparć foteli, w drzwiach, pojemnik po stronie kierowcy, uchwyty na napoje z przodu i z tyłu, duży schowek przedni oraz zamykana przestrzeń pod podłokietnikiem przednim i tylnym. Zależnie do wyposażenia, Astra Sedan może dysponować nawet 18 schowkami i kieszeniami na większe lub mniejsze przedmioty.

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MW MuchaAuto sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Gliwice

ul. Tarnogórska 188a
44-105 Gliwice
woj. śląskie

SALON GLIWICE


Oświęcim

ul. Krakowska 21
32-600 Oświęcim
woj. małopolskie

SALON OŚWIĘCIM


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC


Bielsko-Biała

ul. Warszawska 158
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie

SALON BIELSKO-BIAŁA


 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland   |   Grandland