Opel MW Auto
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
NOWY OPEL CASCADA.

NOWY OPEL CASCADA.

Elegancki Nowy Opel Cascada kusi możliwością korzystania z uroków jazdy kabrioletem przez cały rok. Więc na co czekasz? Najwyższa jakość, dynamiczne wzornictwo i porywające wrażenia z jazdy - stanowczo zbyt długo marzysz o takim samochodzie.

Akcesoria Opla Cascady.

Dysponując klasą, wysokim komfortem i funkcjonalnością Cascada ma szanse spełnić Twoje wymagania. Opel dysponuje bogatą paletą dodatków, która pomoże Ci dostosować kabriolet do Twoich indywidualnych upodobań. Wysokiej jakości akcesoria dodadzą Cascadzie jeszcze więcej uroku.


Opel Cascada - Bezpieczeństwo i ochrona

Bezpieczeństwo i ochrona

Prowadź bezpieczniej i prezentuj się lepiej. Od pokrowca na samochód, przez systemy wspomagające kierowcę po foteliki dziecięce - znajdziesz u nas, to czego potrzebujesz. Zadbaj o bezpieczeństwo Twojej rodziny oraz spraw, by Twój Opel przez długi czas wyglądał tak, jak w dniu, kiedy go kupiłeś.

 

 

 


Opel Cascada - Komfort i wygoda

Komfort i wygoda

Czuj się jak u siebie w domu. Za kierownicą auta spędzamy tyle czasu, że często staje się on dla nas drugim domem. Dodatkowe elementy wyposażenia podnoszą komfort podróży i funkcjonalność, dokładnie tak jak lubisz. Możesz wybierać wśród akcesoriów montowanych wewnątrz auta i detali nadwozia, dywaników podłogowych, systemów organizacji przestrzeni bagażowej i wielu innych artykułów.

 


Opel Cascada - Systemy transportu bagażu

Systemy transportu bagażu

Zabierz ze sobą to czego potrzebujesz. Szeroka gama funkcjonalnych systemów i uchwytów transportowych ułatwi przewóz różnego typu bagażu zarówno podczas podróży służbowych, jak i wyjazdów rekreacyjnych. Nasza oferta zawiera szereg oryginalnych produktów Opla, a jej uzupełnienie stanowią rozwiązania naszego partnera - firmy Thule, lidera w zakresie systemów transportu bagażu.

 

 


Opel Cascada - Pakiety stylizacyjne OPC

Stylistyka i Linia OPC

Chcesz wyróżnić się z tłumu? To dobre miejsce, aby podjąć taką decyzję. Posiadamy szeroki wybór elementów stylizacji nadwozia i wnętrza, które nadają Oplom prawdziwie unikalny styl. Akcesoria linii Opel Performance Center (OPC) jeszcze bardziej podkreślają dynamiczną charakter auta. Uzewnętrznij swoją prawdziwą naturę.

 

 


Opel Cascada - Multimedia

Multimedia

Podróż z dobrym systemem audio-informacyjnym jest bardziej przyjemna, a dotarcie na miejsce jeszcze łatwiejsze. Zestawy multimedialne Opla to bardzo zaawansowane technologicznie urządzenia. Bądź zawsze w kontakcie i korzystaj z szerokiej gamy uchwytów na telefon i zintegrowanych zestawów głośnomówiących BluetoothŽ z uchwytami na telefon, systemów nawigacji i aktualnych map oraz różnego typu złącz do podłączenia urządzeń zewnętrznych.

 


Opel Cascada - Koła

Obręcze ze stopów lekkich

Wybierz odpowiedni zestaw obręczy dla Twojej Cascady. Dodaj jej charakteru. Bez względu na to jaki masz gust, na pewno znajdziesz ten jedyny właściwy wzór, który go wyrazi. Ciesz się jakością i elegancją oryginalnych akcesoriów Opla.

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MW MuchaAuto sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Gliwice

ul. Tarnogórska 188a
44-105 Gliwice
woj. śląskie

SALON GLIWICE


Oświęcim

ul. Krakowska 21
32-600 Oświęcim
woj. małopolskie

SALON OŚWIĘCIM


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC


Bielsko-Biała

ul. Warszawska 158
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie

SALON BIELSKO-BIAŁA


 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland   |   Grandland