Opel MW Auto
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
OPEL CORSA 3-DRZWIOWA.

OPEL CORSA 3-DRZWIOWA.

Nowy Opel Corsa!

Nadwozie.


STYLISTYKA NADWOZIA

Nowa Corsa kusi doskonałą sylwetką. Nie sposób się jej oprzeć. Wzrok naturalnie wodzi za jej opływowymi kształtami. Osłona chłodnicy z listwą z logo, charakterystyczne światła przednie, opływowa linia dachu i muskularny tył: bez względu na to, pod jakim kątem się jej przyglądasz, dostrzeżesz „artystyczny kunszt i niemiecką precyzję”.

 

 

 


OKNO DACHOWE

Wystarczy jedno przyciśnięcie, by poczuć zapach świeżego powietrza, otworzyć się na słońce czy blask księżyca i gwiazd. Choć otwór dachowy jest pokaźnych rozmiarów, nie musisz martwić się o przeciąg dzięki osłonie przeciwwietrznej. Zaawansowana konstrukcja aerodynamiczna tłumi hałas z zewnątrz, zarówno przy otwartym, jak i zamkniętym oknie. Nie zabrakło również zintegrowanej rolety przeciwsłonecznej.

 

 


ŚWIATŁA

Reflektory biksenonowe zapewniają doskonałą widoczność w nocy. Funkcja statycznego doświetlania zakrętów zwiększa bezpieczeństwo podczas wykonywania manewrów. Z kolei światła do jazdy dziennej w technologii LED ułatwiają innym dostrzeżenie Twojego auta.

 

 

 


COLOR EDITION

Daj się ponieść feerii barw i wyczaruj swoją Corsę Color Edition, która dodatkowo wyposażona jest w sportowe fotele przednie, pokrytą skórą kierownicę oraz specjalne, 16-calowe obręcze kół ze stopów lekkich. Swoje kolorowe kombinacje możesz wprowadzić zarówno w środku, jak i na zewnątrz.

 

 

 


OBRĘCZE

Koła mówią wiele o kierowcy. Unikalne wzory obręczy ze stopów lekkich w rozmiarach od 15” do 17” nie tylko dopełniają charakter auta, ale również obniżają masę nieresorowaną, co poprawia własności jezdne.

 

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MW MuchaAuto sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Gliwice

ul. Tarnogórska 188a
44-105 Gliwice
woj. śląskie

SALON GLIWICE


Oświęcim

ul. Krakowska 21
32-600 Oświęcim
woj. małopolskie

SALON OŚWIĘCIM


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC


Bielsko-Biała

ul. Warszawska 158
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie

SALON BIELSKO-BIAŁA


 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland   |   Grandland