Citroën C5X

Citroen C5X to innowacyjny samochód marki Citroen, który łączy cechy SUV-a i samochodu osobowego. Wyposażony w najnowsze rozwiązania technologiczne, oferuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo jazdy. Wnętrze pojazdu cechuje się minimalistycznym designem i wygodnymi fotelami, a duży i przestronny bagażnik pozwala na łatwe przewożenie większych przedmiotów.

 

Citroën C5X- ceny

Citroën C5X - Ceny

od 174 950 zł brutto

Pobierz cennik jako PDF Cennik - Citroën C5X

Citroën C5X - konfigurator

Konfigurator - Citroën C5X

Użyj konfiguratora.
Dopasuj samochód do swoich upodobań!

Przejdź do konfiguratora

 

Citroën C5X - jazda testowa

Czy ciekawi Cię, jak Citroën radzi sobie na trasie lub w mieście? A może chcesz doświadczyć mocy jego silnika? Zapewniamy Cię, że podczas jazdy testowej Citroën odkryjesz wszystkie aspekty tego wyjątkowego samochodu. Nasz wyszkolony personel zapewni Ci profesjonalne wsparcie i przeprowadzi Cię przez wszystkie cechy i funkcje Citroënów. Podczas jazdy próbnej pozanasz zaawansowane technologie, przekonasz się o wygodzie wnętrza, a także o bezpieczeństwie i stabilności tego pojazdu. Nie czekaj dłużej! Zadzwoń lub wypełnij formularz na dole strony i doświadcz emocji jazdy próbnej samochodem Citroën C5X.

Umów się na jazdę testową


Zadzwoń lub wypełnij formularz
i umów się na jazdę testową
już dziś!

ZADZWOŃ: 32 226 26 26

 

Citroën C5X - nowe auta dostępne od ręki

C5 X Shine Pack PHEV 225

Napęd: Hybrydowy
Automatyczna skrzynia biegów
Nr oferty: 3136 / M23/4031

RATA OD: 317,- zł netto

CENA W ZŁ:
195 800,-

CENA KATALOGOWA:
259 000,-

KORZYŚĆ:
63 200,- zł

Zobacz samochód


Citroën C5X - nowe auta dostępne od ręki


Citroen C5X oferowany jest w kilku wersjach silnikowych, w tym benzynowych i hybrydowych, dzięki czemu każdy może dostosować go do swoich potrzeb i wymagań. Wybierz Citroen C5X i ciesz się niezwykłym połączeniem stylu, funkcjonalności i komfortu jazdy.

 

Citroen C5X - design

Design: Citroen C5X wyróżnia się innowacyjnym designem, który łączy cechy samochodu osobowego i SUV-a. Charakteryzuje go między innymi strzelista sylwetka, duża przestrzeń wnętrza oraz wyraźne akcenty stylistyczne.

 

Citroen C5X - Technologia

Technologia: Samochód został wyposażony w najnowsze rozwiązania technologiczne, w tym m.in. systemy bezpieczeństwa i asystujące kierowcę. Wnętrze pojazdu cechuje się minimalistycznym designem i wygodnymi fotelami.

 

Citroen C5X - Silniki

Silniki: Citroen C5X oferowany jest w kilku wersjach silnikowych, w tym benzynowych i hybrydowych. Najmocniejsza wersja dysponuje mocą 225 KM.

 

Citroen C5X - Przestrzeń

Przestrzeń: Samochód jest duży i przestronny, co przekłada się na wygodę podróżowania. Posiada między innymi bardzo obszerny bagażnik, który może pomieścić do 545 litrów bagażu.

 

Citroen C5X - Komfort

Komfort: Citroen C5X został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie jazdy. Wnętrze pojazdu zostało wykończone materiałami najwyższej jakości, a zawieszenie zapewnia płynną i stabilną jazdę.

 

Citroen C5X - Konfiguracja

Konfiguracja: Samochód oferowany jest w kilku wersjach wyposażenia, dzięki czemu każdy może dostosować go do swoich potrzeb i wymagań. Można wybierać między innymi wersję benzynową lub hybrydową oraz różne pakiety wyposażenia.

 

Citroen C5X - dane techniczne

Wymiary Citroena C5X

Citroën C5X - jazda testowa

Umów się na jazdę testową


Zadzwoń lub wypełnij formularz
i umów się na jazdę testową
już dziś!

ZADZWOŃ: 32 226 26 26

 

Formularz kontaktowy

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Wiadomość*:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MW Auto sp. z o.o.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW Auto sp. z o.o. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MW Auto sp. z o.o. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MW Auto sp. z o.o.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).

 
proszę wpisać numer

*pole wymagane