Serwis Citroëna

Serwis Citroëna

Autoryzowany Serwis Citroëna

ul. Katowicka 59

43-190 Mikołów (Śląsk)

ZADZWOŃ: 32 226 26 26

Umów wizytę ON-LINE w serwisie

Godziny otwarcia serwisu Citroëna w Mikołowie

Serwis Citroëna

Serwis

poniedziałek-piątek: 8:00 - 18:00

sobota: nieczynne

Citroen - Naprawy powypadkowe

Naprawy powypadkowe

poniedziałek-piątek: 8:00 - 16:00

sobota: nieczynne

Citroen - Części zamienne

Części zamienne

poniedziałek-piątek: 8:00 - 18:00

sobota: nieczynne


Witaj w autoryzowanym serwisie Citroena, dedykowanym dla właścicieli samochodów osobowych i dostawczych marki Citroen. Nasz serwis oferuje kompleksowe rozwiązania dla Twojego pojazdu, zapewniając jego sprawne funkcjonowanie na drodze.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firmowych. W naszym serwisie znajdziesz szeroki zakres usług, w tym m.in. przeglądy techniczne, wymianę opon, układów hamulcowych, klimatyzacji, naprawy mechaniczne oraz elektryczne.

Nasi specjaliści to wykwalifikowani mechanicy z wieloletnim doświadczeniem, którzy posiadają wiedzę i umiejętności niezbędne do szybkiego i profesjonalnego rozwiązania problemów z Twoim pojazdem. Nasz serwis wykorzystuje jedynie oryginalne części i akcesoria Citroena, co zapewnia niezawodność i bezpieczeństwo Twojego pojazdu.

Posiadamy również nowoczesne narzędzia i sprzęt diagnostyczny, dzięki którym jesteśmy w stanie szybko zidentyfikować i rozwiązać każdy problem techniczny.

W naszym serwisie dbamy o wygodę naszych klientów, dlatego oferujemy również usługi dodatkowe, takie jak wynajem samochodu zastępczego, szybki serwis olejowy oraz wulkanizację.

Dzięki naszej pasji do motoryzacji oraz indywidualnemu podejściu do każdego klienta, zyskaliśmy zaufanie i uznanie wśród wielu właścicieli pojazdów Citroen. Dołącz do grona zadowolonych klientów i zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Skontaktuj się z nami już dziś i umów się na wizytę w naszym serwisie Citroena! 

Formularz kontaktowy

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

VIN*:

Wiadomość*:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MW Auto sp. z o.o.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW Auto sp. z o.o. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MW Auto sp. z o.o. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MW Auto sp. z o.o.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).

 
proszę wpisać numer

*pole wymagane