Citroën C4X i eC4X

Poznaj nowe modele Citroën ë-C4 X Electric i C4 X. Oba modele oferują równie wysoki poziom komfortu, stylu i praktyczności. Jednak, ë-C4 X Electric to innowacyjny i nowoczesny samochód, który łamie tradycyjne kody designu segmentu samochodów kompaktowych. Oferuje on połączenie eleganckiej formy fastbacka i wyglądu SUV-a, co nadaje mu niepowtarzalnego stylu.

 

Citroën C4X i eC4X- ceny

Citroën C4X i eC4X - Ceny

od 111 600 zł brutto

Pobierz cennik jako PDF Cennik - Citroën C4X i eC4X

Citroën C4X i eC4X - konfigurator

Konfigurator - Citroën C4X i eC4X

Użyj konfiguratora.
Dopasuj samochód do swoich upodobań!

Przejdź do konfiguratora

 

Citroën C4X i eC4X - jazda testowa

Czy ciekawi Cię, jak Citroën radzi sobie na trasie lub w mieście? A może chcesz doświadczyć mocy jego silnika? Zapewniamy Cię, że podczas jazdy testowej Citroën odkryjesz wszystkie aspekty tego wyjątkowego samochodu. Nasz wyszkolony personel zapewni Ci profesjonalne wsparcie i przeprowadzi Cię przez wszystkie cechy i funkcje Citroënów. Podczas jazdy próbnej pozanasz zaawansowane technologie, przekonasz się o wygodzie wnętrza, a także o bezpieczeństwie i stabilności tego pojazdu. Nie czekaj dłużej! Zadzwoń lub wypełnij formularz na dole strony i doświadcz emocji jazdy próbnej samochodem Citroën C4X lub eC4X.

Umów się na jazdę testową


Zadzwoń lub wypełnij formularz
i umów się na jazdę testową
już dziś!

ZADZWOŃ: 32 226 26 26

 

Citroën C4X i eC4X - nowe auta dostępne od ręki

C4 X Shine 1.2 PureTech 130 EAT8

Paliwo: Benzyna
Automatyczna skrzynia biegów
Nr oferty: 3260 / M23/SMI36846

CENA W ZŁ:
111 000,-

CENA KATALOGOWA:
141 350,-

KORZYŚĆ:
30 350,- zł

Zobacz samochód

C4 X MAX Elektryczny 156KM

Napęd: Elektryczny
Automatyczna skrzynia biegów
Nr oferty: 3324 / M23/5225

RATA OD: 739,- zł netto

CENA W ZŁ:
165 500,-

CENA KATALOGOWA:
214 600,-

KORZYŚĆ:
49 100,- zł

Zobacz samochód


Citroën C4X i eC4X - nowe auta dostępne od ręki


Oba modele posiadają czterodrzwiowe nadwozie o ponadczasowej formie oraz przestronne wnętrze, które z powodzeniem zapewniają komfortowe warunki dla kierowców i pasażerów. Citroën Advanced Comfort to program, z którego korzysta model ë-C4 X Electric i C4 X, co przekłada się na niespotykany spokój i doskonałe samopoczucie podczas jazdy.

 

Citroen C4X

W nowych modelach Citroëna znajdziemy także wiele nowoczesnych technologii wspomagających kierowcę, co zwiększa bezpieczeństwo i komfort jazdy. Do 20 różnych systemów dostępnych w samochodach Citroëna zwiększa bezpieczeństwo i zmniejsza stres zarówno kierowców, jak i pasażerów podczas podróży. Model ë-C4 X Electric i C4 X wyposażone są także w multimedialny interfejs My Citroën Drive Plus, który umożliwia korzystanie z kompleksowego pakietu usług komunikacyjnych najnowszej generacji.

 

Citroen C4X - Komfort

Komfort: Oba modele oferują wysoki poziom komfortu, stylu i praktyczności, a program Citroën Advanced Comfort zapewnia niespotykany spokój i doskonałe samopoczucie podczas jazdy.

 

Citroen C4X - Design

Design: Model C4 X łamie tradycyjne kody designu segmentu samochodów kompaktowych, łącząc elegancką formę fastbacka i wygląd SUV-a.

 

Citroen C4X - Przestrzeń

Przestrzeń: Czterodrzwiowe nadwozie ma ponadczasową formę i kryje bardzo przestronne wnętrze.

 

Citroen C4X - Technologie

Technologie: Oba modele posiadają wiele nowoczesnych technologii wspomagających kierowcę, co zwiększa bezpieczeństwo i komfort jazdy.

 

Citroen C4X - Multimedia

Multimedia: Model ë-C4 X Electric i C4 X wyposażone są w multimedialny interfejs My Citroën Drive Plus, umożliwiający korzystanie z kompleksowego pakietu usług komunikacyjnych najnowszej generacji.

 

Citroen C4X - Silniki

Silniki: W modelu ë-C4 X Electric zastosowano innowacyjny napęd elektryczny.

 

Citroen C4X i ë-C4X - dane techniczne

Wymiary Citroena C4X i ë-C4X

Citroën C4X i ë-C4X - jazda testowa

Umów się na jazdę testową


Zadzwoń lub wypełnij formularz
i umów się na jazdę testową
już dziś!

ZADZWOŃ: 32 226 26 26

 

Formularz kontaktowy

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Wiadomość*:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MW Auto sp. z o.o.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW Auto sp. z o.o. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MW Auto sp. z o.o. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MW Auto sp. z o.o.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).

 
proszę wpisać numer

*pole wymagane